Minedas: „nusibodo būti scenos žvaigžde, tapau muzikos prodiuseriu“(audio)

Prieš keletą metų televizijos laidoje „Labirintai“ dalyvavo toks Mindaugas Jonušas – Minedas. Laidoje vaikinas padainavo dainą „Mums nelemta“, kuri po laidos filmavimo tapo internetiniu hitu. Muzikos skeptikai susiėmė už galvos, paaugliai naująjį hitą dainavo visur, kur ėjo, o Minedas – iškeliavo į koncertinius turus po Lietuvą.

Tiesa, tas „žvaigždės“ populiarumas nemažai kainavo: kelis kartus Minedas buvo sumuštas paauglių, praeiviai iš jo tyčiodavosi, o scenoje jam buvo priklijuota keistuolio etiketė. Ir vieną dieną Minedui nusibodo būti tik scenos atlikėju, jis nusprendė tapti muzikos prodiuseriu - vasarą įkūrė agentūrą „Mindaugo projektai“.

DELFI gatvė suskubo pasidomėti naująja muzikos agentūra bei naujuoju muzikos prodiuseriu. Mums net pavyko gauti Minedo prodiusuojamojo atlikėjo „Shato“ kūrinį…


Nori vadovauti

Mindaugas Jonušas – Minedas šią vasarą nusprendė tapti kažkuo „daugiau“… Jam įgriso nuolatiniai jo prodiuserio priekaištai ir Minedas atsisakė jo paslaugų. „Vasarą susitikau pažįstamą, kuris pasiūlė kurti prodiuserių kompaniją. Juk penkerius metus praleidau scenoje, buvau atlikėjas bei žvaigždė, todėl turiu patirties. Galiu sėkmingai vadovauti prodiuserių kompanijai,“ - kalba Minedas.

Buvusi scenos žvaigždė įkūrė prodiuserių agentūrą „Mindaugo projektai“. Agentūroje įsidarbino gražuolė Raminta, kuri padėjo savo bosui ieškoti naujų talentų. Jau po kelių mėnesių agentūra pristatė būsimas scenos žvaigždes: Kapitonas, Statas, Ozo, Čika.

Susidomėjo muzika po „Tipo grupės“ žūties

Žydrūnas Sakalauskas – „Ozo“ susidomėjo muzika tuomet, kai Lietuvą sukrėtė skaudi žinia – žuvo grupės „Tipo grupė“ nariai: Jevgenijus Snytkinas ir Egidijus Remeikis. Tą kartą vaikinas perklausė visas grupės dainas ir iškart susidomėjo „Tipo grupės“ kūryba.

Jis nusprendė, kad pats gali kurti panašias dainas. Sukūręs dainą, jis įdėjo ją į vieną socialinį tinklalapį. Po kelių mėnesių Žydrūnas gavo laišką iš Mindaugo. Vaikinas nenustebo, kad gavo laišką iš buvusios pop žvaigždės Minedo. Žydrūnas ilgai „nesilaužė“, pabendravo su Mindaugu ir pasirašė sutartį. Vaikinas pasivadino Ozo pseudonimu

„ Koks skirtumas, kas – prodiuseris. Ar Mindaugas ir Gintaras Bendžiai, ar Bžeskas, ar Minedas? Juk jis nedainuos, o aš dainuosiu. Kiek žinau, visi agentūros atlikėjai turi balsus. Visuomenei visuomet „lipsime“, kad mūsų prodiuseris – Minedas. Juk jis tik organizuos koncertus, padės įrašinėti mums dainas,“ – kalba vaikinas.

Nebus cirko ir sekso scenų

Prisimenate, kaip Minedas prieš keletą metų pramogų pasaulį drebino savo keistenybėmis? Žurnalistai ir Lietuvos gyventojai negalėjo patikėti, kai į „Raudono kilimo apdovanojimus“ jis atėjo su gražuole. Minedo „merginai“ buvo sumokėta, ji - striptizo šokėja.

Ar jo globojami atlikėjai savo kelią į sceną taip pat grįs skandalais? „Tikrai ne. Muštynių, sekso scenų nebus, nes – banalu. Atlikėjų pasirodymai neprilygs cirkui,“ - teigia prodiuseris.

Pats Minedas nebekalba apie banalius dalykus: savo solinę karjerą, apie kitus muzikos prodiuserius bei merginas.

Jau dabar Minedo prodiusuojami atlikėjai dalyvauja fotosesijose, repetuoja, kuria dainas bei įrašinėja. „Netrukus spaudą pasieks pranešimai, kuriuose bus pranešta apie koncertų turą po Lietuvą. Manau, kad daug žmonių ateis pasižiūrėti į naujus talentus bei būsimas scenos žvaigždes,“ - kalba Minedas.

Pristatome Minedo prodiusuoto Shato dainą „Gyvenu skausmu“.

SHATAS - Gyvenu skausmu

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis