KTU studenčių talentai atsiskleis senojo kino atmosferoje

Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijų fakulteto studentų atstovybė „DiDi“ jau trisdešimt trečius metus organizuoja rinkimus, kuriuose renkama šauniausia KTU mergina.

Spalio 22 dieną, 19 val., klube „Combo“ studentai kartu su „Metal on metal“ prisimins senojo kino atokvėpius.

Šauniausios Kauno technologijos universiteto studentės rinkimai „KTU Ledi“ – tai renginys puoselėjantis gilias tradicijas, pasižymintis puikia programa ir labai gera nuotaika. Tai nėra tipiškas grožio konkursas. Merginų išvaizda nėra pagrindinis kriterijus. Į pergalę veda tik grožio ir gebėjimų visuma.

Šiemetinio renginio tema „Senasis kinas“, todėl seni automobiliai, kandikliai tarp raudonų lūpų, lapės kailiai ant pečių ir paslaptingi ponai, į kurių parankes bus įsikibusios gražuolės, neatsiejama renginio dalis.

Į senojo kino žvaigždes persikūnijusios dalyvės savo šaunumą turės atskleisti per tris užduotis. Paskutiniajai, labiausiai intriguojančiai, pasibaigus, bus karūnuota naujoji „KTU Ledi‘09“.

Iššovus šampaną, pasveikinus naująją Ledi, vakaras bus tęsiamas kartu su „Metal on metal DJs“ (Manfredas, Kym Wild ir Miss America), kurių muzika vyrauja Baltijos klubinės muzikos topų viršūnėse.

Bilietus į renginį galite įsigyti organizatorių patalpose, Kauno technologijos universiteto Faklutetinėje studentų atstovybėje DiDi, Studentų 56, 151 aud.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis