Šį ketvirtadienį atidaroma „fotoKūdra.lt“ paroda „Žalia“

Lapkričio 5 d., 19 val. prekybos centro „Gedimino 9“ ketvirtajame aukšte bus atidaryta portalo „fotoKūdra.lt“ paroda-konkursas, pavadinimu „Žalia“. Tai jau ketvirtoji fotografijos mėgėjus bei profesionalus vienijančios interneto svetainės paroda, kurią sudarys 18 skirtingų autorių fotografijų ekologijos tema.

Rugsėjo mėnesį „fotoKūdra.lt“ kartu su 10 000 vartotojų pažymėjo jau trečiąjį savo gimtadienį. Šia proga ir buvo paskelbtas fotografijų konkursas, kviečiantis įgyvendinti ekologiškas idėjas, būti atsakingais, kūrybiškais, pakvaišusiai „žaliais“ arba tiesiog prisipažinti meilę gamtai.

„Parodos temą pasirinkome neatsitiktinai ir ne todėl, kad ekologija šiuo metu yra itin madinga. Manome, jog tai turėtų būti bendra žmonijos vertybė, todėl konkurso dalyviams siūlėme atskleisti savo požiūrį per fotografiją.

Konkursui pateiktuose darbuose varijuojama tarp praeities, dabarties ir net ateities ekologijos perspektyvų. Galbūt todėl parodai atrinktos fotografijos – gana skirtingos, bet tuo tik dar įdomesnės“, – sakė portalo „fotoKūdra.lt“ įkūrėjas Mindaugas Eglinskas.

Geriausias fotografijas, kurias bus galima išvysti jau šį ketvirtadienį, iš 480 konkursui pateiktų darbų atrinko kompetentinga komisija, kuriai priklausė Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Jonas Staselis, šios sąjungos valdybos narys, fotomenininkas Ramūnas Danisevičius bei pats M. Eglinskas.

Konkurso laimėtojai, kuriems atiteks rėmėjų prizai, kol kas dar nepaskelbti. Jie paaiškės parodos „Žalia“ atidarymo metu. Aplankyti parodą prekybos centre „Gedimino 9“ bus galima nuo lapkričio 5 d. iki lapkričio 30 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis