10 seksualiausių pasaulio vyrų (foto) (balsavimas)

Koks turi būti vyras, jog moteris tiesiog neturėtų jam priekaištų ir drąsiai pasakytų išsvajotą frazę: „O taip!Tu seksualiausias vyras žemėje”? Gražus, raumeningas, protingas, turtingas, jaunas, žymus, geidžiamas? Tikriausiai sakysite, kad kiek moterų žemėje - tiek nuomonių.

Tačiau ir jos, besiginčydamos dėl savo draugų ar pažįstamų seksualumo, sutaria –yra pasaulį vyrų, kurie seksualūs ir trokštami visų merginų. Kas jie?

Shemaras Moore’as

Šis 1970m. balandžio 20-ąją gimęs amerikiečių aktorius drąsiai vadinamas seksualiu ir patenka į daugelį seksualiausiųjų topų. Aktorius didžiausią populiarumą pasiekė, suvaidinęs Malcolmo Winterso vaidmenį filme „Jauni ir vikrūs” („The Young and the Restless“).

Šiuo metu Shemaras Moore’as vaidina Dereką Morganą amerikiečių kriminaliniame seriale „Nusikalsatami protai” („Criminal Minds“). Akivaizdu, jog Shemarui nebuvo sunku įsijausti į šarmingo Dereko vaidmenį ir, besišypsant iš televizijos ekranų, sužavėti moteris taip, jog jos išrinktų jį vienu seksualiausių pasaulio vyrų.

Moteris žavi balta lyg sniegas Shemaro šypsena, tamsiai rudos jo akys ir neabejotinai puikus aktoriaus kūno sudėjimas, kurio pademonstruoti šis nepraleidžia progos.

Javieras Bardemas

Šis vyrukas pradėjo aktoriaus karjerą erotinėje dramoje „Aistringoji Lulu” (1990 m.), o praėjusiais metais pasirodė daugeliui gerai žinomoje romantinėje komedijoje „Viki Kristina Barselona” („Vicky Cristina Barcelona“).

Per visus savo darbo metus Javieras Bardemas suvaidino daugelyje mum gerai žinomų filmų, sulaukė ne tik rimtų kino kritikų pripažinimo, bet ir nusipelnė didžių apdovanojimų.

Jį nominavo „Golden Globe“, „European Film Awards“, „Screen Actors Guild Award“ ir kiti.

Ispaniško kraujo moterų numylėtinis ekrane demonstruoja skirtingų vyrų charakterius bei tipus, moterys vertina temperamentingą, seksualų ir traukiantį Javiero Bardiemo veidą.

Willas Smithas

Gimė 1968 m. Willas Smithas - ne tik amerikiečių aktorius, bet ir filmų prodiuseris bei reperis. Aktorius yra vienintelis kino pasaulyje, galintis pasigirti, tuo, jog net 8 filmai, kuriuose jis vaidino, uždirbo daugiau nei 100 mln.dolerių. Jo veidą kino ekranuose galėjome pamatyti ir jo profesionalumu įsitikinti daugybę kartų, tokiuose filmuose kaip „Vyrai juodais drabužiais” ( „Men In Black“), „Pašėlę vyrukai” („Bad Boys“), „Ieškantys laimės” („The Pursuit of Happyness“)…

Tikėtina, jog moteris žavi ne tik šio vyruko šlovė, finansinė padėtis ar aktoriniai sugebėjimai. Šios išrinko Willą Smithą vienu seksualiausiu planetos vyru dėl išskirtinio vyriškumo. Šis vyrukas yra svajonė tų moterų, kurios nesivaiko stereotipinių „saldainiukų“, o mato subtilesnį vyro seksualumą.

Dave’as Annable’as

Moterų žvilgsnis neaplenkė šiuo metu seriale „Broliai ir seserys“ („Brothers&Sisters“) vaidinančio gražuolio. Savo aktoriaus karjerą vaikinas pradėjo 2002 m., pasirodęs seriale „Gelbėtojų komanda” („Third Watch“). Galbūt šis aktorius kol kas gali pasigirti nedaugeliu apdovanojimų už vaidmenis, tačiau tai turbūt tik laiko klausimas, nes seksualiausių vyrų reitinguose jis jau pranoksta milijardus.

Rudakis žavuolis, su seksualia ožio barzdele ir savotišku kuklumu stulbina moteris, nušluostydamas nosį daugeliui kitų kino žvaigždžių.

Johnny Deppas

Vaikystėje J. Deppas svajojo tapti roko muzikantu, tačiau vėliau susidomėjo aktoryste. Šį aktorių įvairiuose amplua galime pamatyti filmuose „Košmaras Guobų gatvėje“(„A Nightmare on Elm Street“), „Baimė ir neapykanta Las Vegase”( „Fear and Loathing in Las Vegas“), „Karibų Piratai”( „Pirates of the Caribbean“)…

Johnny gali puikiai suvaidinti pačius neįtikinamiausius, keisčiausius ir skirtingiausius personažus. Tai visada stebino tiek kino kritikus, tiek žiūrovus.

J. Deppas įkūnija ypatingą vyriškumą, nenuspėjamo, tvirto, ryžtingo, truputį laukinio vyro charakterį, o tai, kaip matome, patinka moterims.

Jamesas McAvoy

Gimė: 1979m. balandžio 21 d. Štai tarp amerikietiškos seksualiausių vyrukų kompanijos įsimaišo ir konkurentas, gimęs Škotijoje. Aktoriaus veidas gerais žinomas iš filmų „Ieškomas” („Wanted), „Atpirkimas“ („Atonement“), „Virvės” („Strings“) ir kitų. Jamesas ne tik atsidavęs aktorystei, bet ir didžiulis futbolo gerbėjas, pasišventęs „Celtics” futbolo klubui. Aktorius taip pat labai domisi teatru, 1999 m. „Romeo ir Džiuljetos“ pastatyme šiam vyrukui atiteko garbingiausias Romeo vaidmuo. Matyt todėl jis ir žavi moteris, juk būtent Romeo ir yra daugelio moterų idealas. Jamesas - švelnių veido bruožų, tvirto sudėjimo, ramus, bet ryžtingas vyras.

Bradas Pittas

1963 m. gruodžio 18 d. gimęs aktorius pastaruoju metu linksniuojamas daugeliu vardų: seksualiausias, gražiausias, geidžiamiausias jaunikis.... Akivaizdu, jog ne tik Brado talentas, bet ir neblankstantis vyriškas žavesys, parklupdė pasaulio moteris.

Ryanas Reynoldsas

Kanados televizijos ir filmų aktorius, populiarumą pelnęs už vadybą filmuose „Tik Draugai” ( „Just Friends“), „Piršlybos” („The Proposal“), „Be abejo, turbūt” („Definitely, maybe“) ir kituose. Kino ekranuose šis aktorius nuveikė daug, suvadino nemažą skaičių vaidmenų įvairiose filmuose ir buvo pripažintas kino kritikų bei žiūrovų.

Vos pažiūrėjus į jo sudėjimą, raumenukus, pilvo presą moterims jau tįsta seilės, o miela šypsena ir viliojantis žvilgsnis visiškai nuginkluoja moteris.

Patrickas Dempsey

Šis moterų išrinktasis - tai ne tik gerai žinomas amerikiečių aktorius, bet ir lenktynių dalyvis. Patrikas puikuojasi ne tik filmuose, lenktynėse bet ir televizijos serialuose. Ypač didelio populiarumo sulaukė po serialo „Grey anatomija“.

Mattas Damonas

Amerikiečių aktorius, plačios ir žavios šypsenos savininkas, rašytojas ir filantropas. Nuo 1988 metų iki dabar šis aktorius nepriekaištingai suvaidino daugelį minią sužavėjusių vaidmenų ir neabejotinai tapo ryškia Holivudo žvaigžde. Tokie filmai kaip „Bornas. Galutinis tikslas”(„The Bourne Ultimatum“), „Oušeno tryliktukas” („Ocean's Thirteen“), „Sukti lošėjai” („Rounders“) ir kiti paliko neišdildomą įspūdį ir žymę kino istorijoje.

Moteris žavi ne tik įspūdinga vyro išvaizda, bet ir charakterio spalvingumas, viena vertus, tvirtas, nepalenkiamas ir ambicingas vyras - rūpestinga ir užjaučianti asmenybė. Gal toks neįprastas vyro charakterio derinys ir nepriekaištinga išvaizda ir susuko moterims galvas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis