Džordanos Butkutės antrininkė Gerda: laimės, kas „nuraus stogą“ publikai (video) (foto)

Žurnalistė Gerda Stiklickienė televizijos projekte „Lietuvos talentai“ sužavėjo komisiją ir žiūrovus Džordanos Butkutės parodija. Daugelis net suabejojo, ar tai - ne pati Džordana Butkutė, reklamuojanti save?

Gerda pop žvaigžde Džordana susižavėjo seniai. Ji lankosi jos koncertuose, klausosi jos dainų, bet nesikiša į jos asmeninį gyvenimą, apie jį žino tiek, kiek rašoma spaudoje.

DELFI gatvė pasikalbėjo su Gerda prieš pusfinalio kovas. Sekmadienį projekto žiūrovai galėjo išvysti naujausią Gerdos pasirodymą: atlikėja parodijavo ne tik Džordaną Butkutę, bet ir atliko savo dainą, kuri iš proto išvarė ir publiką, ir dainininką Marijoną Mikutavičių. Deja Gerda nepateko į finalą.

DELFI gatvė: kokie tavo įspūdžiai iš televizijos projekto „Lietuvos talentai“?

Gerda: įspūdžiai iš projekto tikrai labai geri, man apskritai patinka visur dalyvauti, kitaip tariant, esu nenusėdintis vietoje žmogus. Aš, priešingai nei daugelis, manau, jog vertinimo komisija šiame projekte yra tikrai kompetentinga, o jų įvertinimas man - labai reikšmingas.

DELFI gatvė: ar tikėjaisi, jog pateksi į pusfinalį?

Gerda: tiesą sakant, nei tikėjausi, nei nesitikėjau, į šį šou žiūriu kaip į nuotykį, galbūt todėl jame dalyvauti apsisprendžiau, galima sakyti, paskutinę dieną (šypsosi).

DELFI gatvė: kodėl pasirinkai parodijuoti Džordaną Butkutę? Esi jos gerbėja?

Gerda: nes ja nuo pat paauglystės žaviuosi, man patinka jos dainos, kaip ji elgiasi scenoje su savo gerbėjais. Todėl man nebuvo sunku įsijausti į šią parodiją.

DELFI gatvė: ar dažnai eini į jos koncertus?

Gerda: taip, nueinu į jos koncertus, kai galiu.

DELFI gatvė: ar bendravai su Džordana?

Gerda: taip, pirmą kartą su ja bendravau labai seniai, kažkokiame koncerte, kuriame ji dainavo.

DELFI gatvė: kokį įspūdį ji paliko tau?

Gerda: labai šiltą, Džordana yra labai šiltas ir draugiškas žmogus.

DELFI gatvė: kaip tavo draugai, artimieji įvertino pasirodymą „Lietuvos talentuose“?

Gerda: labai gerai, visiems patiko mano pasirodymas.

DELFI gatvė: koks žmogus turi laimėti projektą „Lietuvos talentai“?

Gerda: laimės nebūtinai tas žmogus, kuris turi didžiausią talentą, bet tas, kuris sugebės „nurauti stogą“ publikai – tai, mano manymu, pagrindinė sąlyga.

DELFI gatvė: ar nesulaukei pasiūlymo iš muzikos prodiuserių?

Gerda: kol kas nesulaukiau jokių pasiūlymų iš prodiuserių, tikriausiai todėl, kad šalyje – krizė (šypsosi).

DELFI gatvė: o jei sulauktum pasiūlymo, sutiktum tapti dainininke?

Gerda: jei gaučiau pasiūlymą, galbūt ir sutikčiau, aišku, gerai pasvarsčius, o atlikėja aš save vadinu jau seniai, tačiau kol kas mane gerai pažįsta tik marijampoliečiai.

DELFI gatvė: minėjai vienam internetiniam portalui, jog rašai dainas, kurias dainuoja kiti atlikėjai. Kaip ir kada kuri dainas?

Gerda: iš tiesų esu sukūrusi keletą dainų, bet jų neįrašiusi, nes aš kuriu šiek tiek kitokią muziką, nemanau, kad ji patiktų daugumai. Šiaip esu įrašiusi keletą dainų, kurias man sukūrė Vilius Krivickas („KĮŽ“ 2), įrašėme ir porą duetų su Viliumi.

Rašydama, jog mano dainas dainuoja kitos grupės, žurnalistė turėjo galvoje grupės „Juka” projekte „Lietuvos talentai” dainuotą dainą „Noriu jo”, kurią įrašiau šių metų pradžioje, ją man sukūrė Vilius.

DELFI gatvė: vasarą radijo stotyse skambėjo Viliaus ir kitos merginos duetas. Ar ta mergina buvai tu?

Gerda: taip, esu įrašiusi duetą su Viliumi, garsiausia šiuo metu yra mūsų su Vilium duetinė daina „Man patinka lietus“.

DELFI gatvė: o pati lankei muzikos mokyklą, dainavai chore?

Gerda: tris kartus buvau įstojusi į muzikos mokyklą, deja, lygiai tiek pat kartų ją mečiau, gailiuosi, jog taip padariau, esu dainavusi Laimos Lapkauskaitės chore, dainuodavau įvairiuose vakarėliuose, restoranuose ir t.t. Mokiausi vokalo paslapčių pas Kauno valstybinio muzikinio teatro solistę Gitaną Pečkytę Vilkelienę, teko koncertuoti su Viliumi ir vienai.

DELFI gatvė: kokių dar turi pomėgių?

Gerda: mano darbas yra mano didžiausias pomėgis, tai - žurnalistika, dirbu trijų televizijų žinių reportere, vietinės televizijos laidų vedėja, vedu renginius, rengiu reportažus vienai bulvarinei laidai.

DELFI gatvė: kaip leidi laisvalaikį?

Gerda: dažniausiai jo neturiu, bet jei jau pavyksta atsiplėšti nuo darbų, dažniausiai repetuoju su gyvo garso grupe „Age“, kartais išvykstu kur nors į gamtą, ten geriausiai atsipalaiduoju (šypsosi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis