Žiemą pradėsime linksmai – su bliuzu ir Paulo Lambo lūpine armonikėle

Tikrosios žiemos Lietuvoje dar teks truputį palaukti, bet kalendorinė ateis jau kitos savaitės pradžioje. O kartu su ja - ir nuotaikingas bliuzas iš britų salyno: Kaune – lapkričio 30 d. ir Vilniuje - gruodžio 1 d.

„Paul Lamb & The King Snakes“ - viena garsiausių bliuzo grupių Didžiojoje Britanijoje. Jos lyderis Paulas Lambas paskutinius 30 metų nuolat groja klubuose, koncertuose, festivaliuose ar lūpinės armonikėlės atlikėjų renginiuose, kuriuos pristato britų bliuzą.

Grojimo paslapčių Paulas Lambas sėmėsi iš savo mokytojo Sonny Terry, per ilgą savo karjerą yra grojęs beveik su visais bliuzo atlikėjais, kurie užsukdavo gastrolių į britų salyną.

Pirmoji Paulo Lambo grupė buvo „Smokestack Lightning”. Ji susikūrė 1979 metais, vėliau persivadino į „Barely”, o dar vėliau - į „Blues Burglars” ir 1986 metais įrašė savo pirmąjį albumą.

1990 metais įrašų kompanija „Blue Horizon“ išleido pirmąjį naujos grupės „Paul Lamb & The King Snakes“ albumą tuo pačiu pavadinimu. Būtent su šio albumo pasirodymu prasidėjo Paulo Lambo kūrybinis pakilimas.

1990 metais atlikėjas gavo asociacijos „British Blues Connection (BBC)“ apdovanojimą kaip „Geriausias metų atlikėjas (lūpinė armonikėlė)”. Šis titulas jam priklausė net 7 metus iš eilės.

Pirmasis grupės albumas taip pat gavo puikų įvertinimą – jis buvo pripažintas „Geriausiu Didžiosios Britanijos metų bliuzo albumu“. Analogišką apdovanojimą už savo albumus Paulas Lambas yra gavęs dar ne vieną kartą.

Grupė „Paul Lamb & The King Snakes” ne kartą buvo nominuota kaip „Geriausia Didžiosios Britanijos bliuzo grupė” ir viso šiuo titulu puikavosi net 5 kartus.

Po netrumpo net 15 koncertų turo Lenkijoje, bliuzmenai iš Anglijos atvyksta ir į Lietuvą, kur surengs 2 koncertus: lapkričio 30 d. – Kaune, klube „Combo“ ir gruodžio 1 d. - Vilniuje, klube „New York“.

Bilietus į abu koncertus platina „Tiketa“.
Renginio dieną jų bus galima įsigyti ir klubų kasose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis