Naujai vaikinų grupei „Tautinis Brandas“ E. Bžeskas rodė nuogą užpakalį (foto) (audio)

Muzikinė vaikinų grupė „Tautinis Brandas“ susikūrė prieš metus. Retas muzikos melomanas apie šią grupę girdėjo, nebent internete buvo netyčia klausęs grupės dainų ar į naktinį klubą užsukęs, kuriame koncertavo „Tautinis Brandas“.

Prieš kelias savaites naktiniame klube „Pacha“ grupė surengė koncertą Lietuvos žvaigždėms, norėjo paminėti grupės nario Karolio gimtadienį. Į koncertą atėjo įsiaudrinęs muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas, kuris žurnalistams parodė savo užpakalį.

DELFI gatvė pasikvietė į pokalbį „Tautinį Brando“ narius: Domantą, Karolį, Andrių, kurie papasakojo apie grupės pavadinimo istoriją, minėtą incidentą, „vežantį popsą“ ir merginas.

DELFI gatvė: kaip atsirado grupė „Tautinis Brandas“ muzikos pasaulyje?

„Tautinis Brandas“: mūsų grupės niekas „negimdė“ - viskas išsirutuliojo natūraliai. Andrius kūrė sau, Domantas dainavo sau, Karolis „linksmino“ tautiečius - sau. Tiesiog buvo akimirkų, kai tekdavo būti vienoje kompanijoje visiems kartu. Taip pamažu ir susibūrėme.

DELFI gatvė: kodėl toks grupės pavadinimas?

„Tautinis Brandas“: sunku tai nupasakoti, reikia pamatyti mūsų logotipą, bet pabandysime. Žodis „Tautinis“ pasako apie tai, kad mes esame Lietuvos grupė, o logotipe galite pamatyti, kad žodyje „Brandas“ raidė „R“ yra tiesiog tarptautinis „Copyrighted“ žymėjimas, o atmetus R lieka „Bandas“. Na, o „Band‘as“ reiškia grupė. Visa tai apjungus ir gaunasi mūsų pavadinimas „Tautinis B®andas“. Gal truputį ir keistai, sudėtingai, bet juk taip linksmiau.

DELFI gatvė: vaikinai, papasakokite apie save.

„Tautinis Brandas“: nėra, ko čia daug ir pasakoti. Esame keturi paprasti jaunuoliai: tris jūs matote scenoje, o ketvirto - ne, turintys bendrus pomėgius, pasaulėžiūrą ir tikslą, kurį stengiamės įgyvendinti, mus pačius „vežančiu“ būdu.

TAUTINIS BRANDAS - Bloga mergytė

DELFI gatvė: vienam leidiniui minėjote, jog jus popsas „veža“, o kiti daro popsą, jog tik juos klausytų. Ar tikrai jus popsas „veža“?

„Tautinis Brandas“: taip, toks popsas, kurį mes darome mus „veža“. Nesame „kažkoks“ prodiuserių kūrinys su mums sukurtu įvaizdžiu. Kokie esame scenoje, tokie esame ir gyvenime. Juk to, kas mums nepatinka, nedarytume. Džiaugiamės, kad tai, kas patinka mums, dar patinka ir kitiems.

DELFI gatvė: koks jums yra „vežantis“ popsas?

„Tautinis Brandas“: popsas turi būti linksmas, paprastas, kurio klausantis būtų galima ir pasijuokti ir pašokti, kitaip sakant, „pasitūsinti“.

DELFI gatvė: taip pat žadate albumą išleisti ir išdalinti nemokamai. Sunkmečiu metu – neregėta.

„Tautinis Brandas“: kai sunkmečio nebuvo, tuo labiau niekas albumų nedalino nemokamai. Mes savo dainas daliname ir dalinsime nemokamai, dėl to ir nėra tikslo išleisti albumą komerciniais tikslais. Ne pinigų „kalti“ susibūrėme. Turime, ką veikti gyvenime.

DELFI gatvė: kada jau žmonės galės gauti nemokamai jūsų grupės albumą?

„Tautinis Brandas“: galbūt vasaros pradžioje. Sunku atsakyti, nes nesame nusprendę, kokiu pavidalu mes jį išleisime, turime jau kelis variantus. Juk ne „standartinė“pop grupė esame, todėl ir ieškosime nestandartinių būdų išleisti ir išplatinti savo albumą, reikia, kad įdomiau būtų, o ir patys dar norime patobulėti.

DELFI gatvė: ar prisimenate savo grupės pirmąjį koncertą?

„Tautinis Brandas“: taip, be abejo. Neužmirštamas tas jausmas, kai reikia pirmą kartą užlipti ant scenos prieš būrį žmonių. Buvo puiku, nesitikėjome tokio „galingo“ palaikymo iš publikos.

DELFI gatvė: labai jaudinotės?

„Tautinis Brandas“: taip, būtent šis jausmas traukia tai daryti dar kartą. Mūsų manymu, jaudulys yra „sveikas“ jausmas, netgi būtinas jausmas. Jis tarsi geras spyris „ši*non“ verčiantis pasitempti ir viską atlikti, kiek įmanoma geriau.

DELFI gatvė: koks jaunimas susirenka į jūsų koncertus?

„Tautinis Brandas“: įvairus ir ne tik jaunimas, mūsų klausytojai nuo šešerių iki šešiasdešimties metų, kaip mes juokaujame. Daugiausiai, tie kurie nori atsipalaiduoti ir „išsikrauti“.

DELFI gatvė: gal koncerto metu jums buvo atsitikę nesklandumų?

„Tautinis Brandas“: buvo, vieno koncerto metu, visai nesenai. Koncertavome klube „Amerika pirtyje“ ir po pirmojo dainos „Myliu tave“ priedainio, „užstrigo“ mūsų kompaktas su muzika, laimei mes nesutrikome ir dainavome toliau, salėje esantys klausytojai pagalvojo, kad taip ir turi būti, prisijungę prie mūsų, dainavo priedainį kartu.

Staiga, kažkokiu nepaaiškinamu būdu, muzika „peršoko“ visą priedainį ir „atstrigo“ ten kur ir reikėjo. Po koncerto salėje girdėjome kalbų, kad labai įdomiai sugalvojome taip padaryti. Niekas, išskyrus mus nesuprato, kad tai buvo „netyčiukas“, kuris mus labai išgąsdino. Džiaugiamės, kad baigėsi viskas laimingai.

DELFI gatvė: neseniai surengėte savo koncertą sostinės klube „Pacha“ mažoje VIP salytėje, kuriame susirinko Lietuvos muzikos žvaigždės. Spauda rašė tik apie Egmonto Bžesko incidentą, o ne apie jūsų grupės koncertą. Ar ne pikta?

„Tautinis Brandas“: taip, buvo toks įvykis, šventėme mūsų grupės nario Karolio gimtadienį, surengėme nedidelį koncertą. Ant E. Bžesko nepykstame tikrai, nėra dėl ko. Spauda pati pasirinko, apie ką rašyti, vieniems buvo įdomus mūsų koncertas ir parašė apie jį, kitiem buvo įdomi E. Bžesko „sėdynė“ ir parašė apie ją.

DELFI gatvė: galbūt susitarėte su Egmontu Bžesku, jog jis parodytų savo „užpakalį“ spaudai?

„Tautinis Brandas“: tikrai ne, nenorime būti grupė iš „skandalistų“ serijos.

DELFI gatvė: bet šis incidentas jums buvo naudingas, tapote populiaresni. Galbūt patys jau įsivelsite į skandalus?

„Tautinis Brandas“: gavome „dozę“ reklamos, bet skandalų nedarysime, paliekame tai Lietuvos muzikos skandalų grandams. Nebent pats skandalas įsivels pas mus, kaip nutiko su E. Bžesko „sėdyne“ mūsų koncerte.

DELFI gatvė: ką galėtumėte padaryti dėl populiarumo?

„Tautinis Brandas“: o mes ir nesiekiame kažkokio ypatingo populiarumo, tikrai nenorime atimti darbo – „vaidentis“, kur tik pažvelgsi, pavyzdžiui iš Natalijos... (juokiasi). Mes atsiradome natūraliai, jei mus pamils, norime, kad tai įvyktų lygiai taip pat.

DELFI gatvė: grupėje esate vienerius metus. Ar dažnai pykstatės tarpusavyje?

„Tautinis Brandas“: būna ir pasipykstam, ir pasiginčijame.

DELFI gatvė: dėl ko kyla barniai?

„Tautinis Brandas“: didelių barnių nebuvo, o smulkūs yra netgi naudingi, gi ginčuose gimsta teisybė.

DELFI gatvė: ar esate geri draugai?

„Tautinis Brandas“: taip, nemažai laisvalaikio praleidžiame kartu.

DELFI gatvė: pasipasakojote vienas kitam apie savo merginas, vienos nakties nuotykius, nuoskaudas?

„Tautinis Brandas“: pasipasakojame, kalbamės apie viską, juk daug laiko praleidžiame kartu (šypsosi).

DELFI gatvė: nebijote, jog galite susipykti dėl kokios patinkančios merginos?

„Tautinis Brandas“: jeigu atsirastų tokia mergina, kuri galėtų išardyti tokią draugystę – vadinasi, ji neverta nė vieno iš mūsų...

DELFI gatvė: ar turite merginas?

„Tautinis Brandas“: taip, visi turime.

DELFI gatvė: kokios jums merginos patinka?

„Tautinis Brandas“: tokios kurios „veža“...


DELFI gatvė: su kokia mergina nedraugautumėte?

„Tautinis Brandas“: pasitarę vienbalsiai galime pasakyti – su „buka“...

DELFI gatvė: kokia mergina jums yra seksuali?

„Tautinis Brandas“: seksualumas - tai reiškinys, kurio neįmanoma apibūdinti žodžiais.

DELFI gatvė: kuri žinoma mergina jums yra seksuali?

„Tautinis Brandas“: Angelina Jolie, Natalija Zvonkė, Jordana Brewster.

DELFI gatvė: ar esate įskaudinę merginą?

„Tautinis Brandas“: visiems vyrams yra pasitaikę, tokį negražų dalyką padaryti. Bet mes mokomės iš savo klaidų (šypsosi).

DELFI gatvė: ar esate verkę dėl meilės?

„Tautinis Brandas“: mes esame dainavę dėl meilės po langais, daugiabučio, kaip paskui pasirodė – ne prie to (juokiasi).

DELFI gatvė: ar turėjote vienos nakties nuotykių?

„Tautinis Brandas“: vienos nakties nuotykių - ne, kažkaip visi jie trukdavo ilgiau, nei viena naktis.

DELFI gatvė: kaip leidžiate laisvalaikį?

„Tautinis Brandas“: kaip ir visi, vaikštome į klubus, linksminamės draugų kompanijoje, mėgstame aktyvų laisvalaikio praleidimą.

DELFI gatvė: kokie buvote paauglystėje?

„Tautinis Brandas“: visi mes buvome išdykę ir nenustygstantys vietoje, visai kaip ir dabar (juokiasi).

DELFI gatvė: be kokio dalyko negalite gyventi?

„Tautinis Brandas“: kaip ir visi žmonės: be maisto, be miego, be artimų žmonių, na, ir, žinoma, be muzikos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis