Žvaigždžių bare savo muzikos kolekciją pristatys Eglė Mickevičienė

Praėjusį savaitgalį žvaigždžių bare su Agnės Jagelavičiūtės muzikos kolekcija ir 14 foto korespondentų pradėta garsenybių už pulto serija, kuri šį savaitgalį bus pratęsta.

Penktadienį mėgstamiausią muziką dovanos stiliste bei dainininke prisistatanti Eglė Mickevičienė. Į spaudos puslapius ji nuolat patenka dėl ekstravagantiškos išvaizdos ir „žudančių“ pasisakymų.

Šį kartą stebinti mėgstanti menininkė visus kviečia į Vilniaus Rotušės aikštėje įsikūrusiame kokteilių bare vyksiančią diskoteką „Eglė Mickevičienė goes punk rock!“.

„Turiu angelo sparnus ir velnio uodegą“, - kažkada yra sakiusi Eglė, kuri labiausiai išgarsėjo prieš kelis metus dalyvaudama LNK „Žvaigždžių duetuose“.

Tame šou penktadienio vakarėlio didžėja dainavo su Igoriu Kofu. Tris šimtus metų norinti gyventi stilistė „be stabdžių“, pasakodama apie savo būsimą pasirodymą už pulto nebuvo kalbi, tik užtikrino, kad pankroko muzikos, deja, nebus.

„Esu grojusi vieną kartą per savo gimtadienį „Cafe de Paris“. Tą kartą man labai patiko. Mano grojama muzika bus labai įvairi, kaip aš pati. Šiandien net sunku pasakyti kokia. Tik noriu perspėti, kad punk rock aš negrosiu, tai bus tik šio vakaro mano ir, tikiuosi, jūsų visų „dreskodo“ tema,“ - pasakoja paskutinius penkis metus iš žurnalų ir televizijos laidų „neišlendanti“ Eglė Mickevičienė.

O jau šį šeštadienį žvaigždžių bare laukia originali meninė diskoteka - „Mados išpardavimas. Paroda". Tai - naujos koncepcijos parodos pristatymas ekranuose. Visą vakarą ekranuose suksis neseniai vykusių „Mados išpardavimo“ renginių gražiausios akimirkos, kurias įamžino gerai žinomas fotografas Gediminas Žilinskas ir Andrius Brazaitis.

Muzikinis vakaro fonas – paslaptingas didžėjų duetas „F* DJs”. Tad visi stilingi žmonės šį savaitgalį dar labiau puošis ir vers žvaigždžių baro duris.

Nauja žvaigždžių ir ne tik jų pasilinksminimų vieta, esanti Didžiojoje g. 28, III aukšte, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį kvies į nemokamus muzikos ir mados renginius. Čia nuolat savo mylimiausią muziką pristatys įvairiausios žvaigždės. Kaip žinia, pirmąjį savaitgalį šioje erdvėje didžėjavo Agnė Jagelavičiūtė ir Alina Orlova.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis