Kvailiausios priežastys, kodėl vaikinai vengia prezervatyvų

Apie saugius lovos reikalus prirašyta kalnas vadovėlių, straipsnių ir pamokymų. Visi žino, ką ir kaip daryti, tačiau neplanuoti nėštumai ir kiti nesaugios meilės džiaugsmai kažkodėl niekur nedingo.

Net ir šiame, atrodytų, absoliutaus saugumo amžiuje, ne viskas taip paprasta. Jei tik galėtų rinktis, vaikinai prezervatyvus mestų kuo toliau, nes dar neatsirado nė vieno, kuris nuoširdžiai šiuo nuo ankstyvos tėvystės ir nemalonių ligų saugančiu daikčiuku džiaugtųsi.Todėl ir egzistuoja įvairiausi vaikinų išsisukinėjimai, kuriems jokiu būdu nepasiduok!


_loadQuiz(9929);

„Apsauga - merginos reikalas"

Gaila, bet jau nuo seniausių laikų vyrauja kvaila nuostata, jog mergina privalo rūpintis apsauga, nes ji bus ta, kuris nešios ir augins neplanuotą vaikelį, kai mylimasis išsigandęs pabėgs. Tačiau šiais laikais yra DNR tyrimai tėvystei nustatyti, todėl nebetaip lengva nuo savo neatsakingų veiksmų išsisukti. Nėštumas ir ligos neatsiranda dėl vieno partnerio kaltės, todėl abu turit rūpintis savo intymaus gyvenimo saugumu, tu tai pat negali galvoti, kad tai - vaikino rūpestis. Ieškokit kompromiso, nes kitaip tik kaltinsit vienas kitą.

Prezervatyvai man netinka"

O taip, vaikinai tik ir tikina, kad dar niekas nepagamino prezervatyvo, kuris jam tiktų. Prekyboje yra įvairiausių prezervatyvų, todėl vaikinas turėtų atidžiau paskaityti pakuočių užrašus, nes visi gamintojai siūlo skirtingo dydžio prezervatyvus, tereikia išsiaiškinti, kurie tinkamiausi.

„Dėvėdamas prezervatyvą nieko nejaučiu!"

Neverta tikėtis, kad su prezervatyvu visi pojūčiai bus tokie pat stiprūs, kaip ir be jo. Tačiau gamybos technologija tobulėja, randasi vis plonesnių, bet ne mažiau tvirtų prezervatyvų. Tai pat yra įvairiausias stimuliacijas teikiančių, įrodyk vaikinui, kad nebijai eksperimentuoti ir abu atrasit naujų pojūčių jausdamiesi saugūs.

„Negaliu pakęsti latekso kvapo"

Kai kurie vaikinai teigia, kad lateksas, iš kurio pagamintas prezervatyvas, smirda kaip stomotologo kabinetas. Taip, senesnės kartos prezervatyvai tikrai turėjo specifinį gumos kvapą, bet gamintojai pasistengė, kad šiandieniai ne tik neturėtų nemalonaus kvapo, bet dar ir kvepėtų. Yra porų, kurios be braškėmis kvepiančio prezervatyvo net negalvoja apie jokius intymumus!

„Pasitikėk manimi, aš žinau, ką darau"

Į merginos nenorą ignoruoti prezervatyvą, vaikinai dažniausiai atsako, kad suspės nutraukti aktą dar prieš išsiliejant spermai. Ar žinojai, kad net ir atsargiausiai elgiantis ir nutraukus aktą lieka net 20% procentų galimybė pastoti? Be to, jauni vaikinai ne visuomet sugeba laiku sureaguoti į artėjančią ejakuliaciją ir dalis jos vis dėl to įvyksta makštyje. Jeigu vaikinas net po ilgiausių įtikinėjimų vis vien atsisako saugotis, jis tiesiog tavęs negerbia. Kodėl tuomet turėtum su juo miegoti?!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis