Gera žinia "Twilight" fanėms - naujas vampyrų filmas! Sužinok pirmąsias detales

Mistika ir burtai visuomet traukia dėmesį. Juk tai - kas nepaaiškinama yra saldžiausia...

"Hario Poterio" ir "Twilight" knygos per akimirksnį dingdavo iš lentynų ir pavertė jų autores milijonierėmis. Nenuostabu, kad ir kiti autoriai ieško aukso gyslos ir bando rašyti mistiškus apsakymus. Naujausia pasaulinė manija - "Vampyrų Akademijos" knygos ir jau kuriamas filmas. Jų autorė - Richelle Mead. Knygos išverstos ir į lietuvių kalbą!

Šešių knygų serija pasakoja apie nepaprastą St Vladimir's mokyklą - internatą, kurioje mokosi ne kas kitas, o vampyrai ir pusvampyriai. Vampyrai mokosi magijos, o pusiau žmonės, pusiau - vampyrai mokosi juos apsaugoti ir gydyti savo galiomis. Mokyklos paskirtis - neleisti vampyrams pavirsti kraują siurbiančiais gyvuliais be jausmų ir proto. Jie mokosi apie žmones ir normalų gyvenimą. Pagrindinės knygos herojės - vampyrų princesė Lissa ir jos sargybinė septyniolikmetė Rose. Merginos pabėga iš St Vladimir, bet po dviejų metų jas sugrąžina atgal. Niekas nežino, kad už mokyklos vartų jų tyko patys įvairiausi pavojai, uždrausti vampyriški romanai ir aukų pareikalausiančios misijos...

Šiandien buvo patvirtinta, kad kitų metų Valentino dieną į kino sales atkeliaus pagal šią vampyrišką knygų seriją pastatytas filmas "Vampyrų Akademija: Kraujo seserys". Didžiausia naujiena - filme pasirodys sparčiai garsėjanti aktorė Sarah Hyland iš serialo "Modern Family".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis