Figūros košmaras - riebaliukai ant klubų. Naikink juos nedelsiant! (VIDEO)

Įsivaizduok: atėjus vasarai iš spintos gilumos išsitrauki savo skinny džinsus, nieko nelaukdama į juos įsispraudi ir veidrodyje pamatai visu grožiu per džinsų viršų išdribusius riebaliukus ant klubų.

TAI PAT SKAITYK: kaip išsirinkti geriausiai tinkančius šortukus?

"Kas čia dabar?!" - nejučiomis pagalvoji. Ką gi, susipažink, tai - vakaruose jau specialų pavadinimą "love handles" (meilės rankelėnės) arba "muffin top" (keksiuko viršūnė) gavę klubų riebaliukai. Šie nedorėliai virsta pro visų džinsų kraštus ir darko tavo figūrą. Bloga naujiena - jų atsikratyti ypač sunku, tačiau įmanoma!

Riebalai nuo kūno dingsta tik sukūrus kalorijų trūkumą. Geriausia jį mažinti renkantis mažiau kaloringus patiekalus ir bent 3 kartus per savaitę darant kardio tipo treniruotes. Vasara - ypač palankus metas įvairiausiai judriai veiklai. Bėgiok, vaikščiok, važinėkis dviračiu ar riedučiais, daryk viską, kad išvengtum pasyvaus gulėjimo ant sofos. Riebaliukai pradės degti tik po maždaug 30 minučių aktyvios veiklos, todėl skirk tam laiko ir nusiteik iš peties paplušėti.

Merginos iš prigimties linkusios turėti riebaliukų ant klubų, nes tai viena iš pirmųjų vietų, kur visi papildomi kilogramai ir "nusėda". To išvengti padės trys faktoriai: sportas, suderinta mityba ir kokybiškas miegas. Svarbiausia - nevalgyti nieko likus 3 valandoms iki miego. Nesudeginta energija virsta riebalais ir per savaitę reguliarių naktipiečių gali vieną rytą nubusti su nelemtuoju pyragaičiu ant šonų...

Geriausių rezultatų pasieksi, jei darysi specialiai klubų riebaliukams deginti skirtus pratimus. Tai įvairiausi sukiniai, tempimai ir pratimai su svareliais. Trenėrė Cassey Ho pristato specialiai namų sąlygoms skirtą treniruotę, kuri kaip mat nutirpdys riebalus tau nuo šonų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis