Internetinė sensacija: Cimorelli seserys meta iššūkį Demi Lovato ir Taylor Swift(PAMATYK)

Prieš keletą metų "YouTube" debiutavo 6 merginų grupė pavadinimu "Cimorelli". Tačiau jos - ne šiaip dainingos draugės, o tikrų tikriausios seserys, savo ankstyvą dainavimo karjerą pradėjo būtert internete.

TAI PAT SKAITYK: atnaujintas panele.lt vasaros grojaraštis!

Cimorelli - tai merginų šeimos, kurioje - net 13 asmenų, pavardė. Jos gimė ir užaugo Los Andžele, kur ir pradėjo skleistis jų talentas. Šešios sesutės: Christina (22), Katherine (21), Lisa (19), Amy (18), Lauren (14), ir Dani (13) pradėjo nuo melodingų koverių atlikimo, o šiandien jau gali pasigirti ir savo kūrybos dainomis.

Jų prodiuseriai - praeityje garsios merginų grupės "Sugababes" įkūrėjai, kurie merginoms pranašauja labai sėkmingą muzikinę karjerą. Juk ne kasdien sutiksi šešias puikiai atrodančias ir gerai dainuojančias seseris, kurios sutiktų tapti muzikos grupe!

Merginos nesibodi savaip interpretuoti didžiausių hitų, o kritikai joms negaili liaupsių, jog dažnai jų koveriai - profesionalesni nei originalų...
Tuo labiau, kad konservatyvūs merginų tėveliai neleidžia joms kurti vulgarių klipų ar maivytis prieš objektyvus. Visas jų populiarumas - tik talento dėka.

Demi Lovato ir Taylor Swift turėtų suklusti, auga tikra konkurenčių armija! Jūsų teismui - Cimorelli sesutės

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis