Lanos Del Rey stiliaus analizė: ką verta kopijuoti? (PAMATYK)

Panele.lt mados žurnalistė Kamilė - viena nuoširdžiausių dainininkės Lanos Del Rey gerbėjų. Ji neslepia, kad Lana jai - idealas ir tikra dievaitė, apie šią interneto išpopuliarintą žvaigždę Kamilė žino viską.

TAI PAT SKAITYK: Merginų ydos, labiausiai atstumiančios vaikinus. Atsikratyk!

Todėl Kamilė nusprendė parašyti straipsnį apie savo didžiausias aistras: Laną Del Rey ir madą. Kuo tai susiję? Pasakoja Kamilė.

Lanos Del Rey žvaigždė užsiplieskė žaibo greičiu. Jos šiurkščiai švelnus aksominis balsas užburia, o grožis yra vienas iš tų retų, kurie išsiskiria iš minios savo nestandartiškumu. Tiesiog neįmanoma nesižavėti ir Lanos stiliumi, kuris spinduliuoja prabangiu paprastumu.

Pati dainininkė savo stilių apibūdina kaip "gangsterišką Nancy Sinatra". Stebint ją vaizdo klipuose ir koncertuose jaučiama 50-ųjų - 60-ųjų nostalgija, lengvas saldumas, kuris apsupa tave lyg sapnas ar užmiršta amerikietiška svajonė.


Igno Vincerževskio nuotrauka

Lanos stilius jau senai yra pastebėtas ir įvertintas. Jaunoji atlikėja puikavosi ant 2012 metų kovo mėnesio VOGUE BRITISH, dirbo su garsiąją švedų kompaniją H&M (prisipažinsiu, Lanos reklama mane tikrai pastūmėjo nusipirkti savo mylimąjį rožinį pūkuotą megztuką), Mulberry mados namais bei Jaguar.

Labiausiai man patinka tai, kad iš Lanos galima pasisemti nemažai idėjų savo stiliui. Semtis idėjų iš Lanos reiškia semtis idėjų iš viso glamūrinio amerikietiško gyvenimo, gyvavusio prieš 50 metų. Sidabrinių ekranų,  tokių mados ikonų kaip Jackie Kennedy, Marilyn Monroe, Grace Kelly ir daugybės kitų legendų. Lana yra pavyzdys, kuris prikelia užmirštą moteriškumą.

(MAŽA) JUODA SUKNELĖ
Jau nuo pat "Pusryčiai pas Tifanį" laikų, juoda suknelė yra privalomas daiktas kiekvienos merginos spintoje. Ją galima rinktis įvairaus ilgio, kirpimo, medžiagos. Lana Mulberry Rudens/Žiemos 2012 kolekcijos pristatyme Londono mados savaitėje pasirinko ilgą, nėriniais puoštą suknelę, kuri išryškino jos nuostabią figūrą bei dvelkė elegancija, o 2013 kolekcijos pristatymui ji pasirinko midi ilgio, auksiniais laumžirgiais ir bitėmis dekoruotą mažą juodą suknelę.

Tiek 2012, tiek 2013 pristatymuose Lana atrodė žavingai. Atlikėja prisitaikė prie dizainerių siūlomų idėjų ir jas patobulino savitu cinkeliu. Jeigu norite sau rasti idealią suknelę, patariu atkreipti dėmesį į ilgį bei medžiagą. Mane labiausiai traukia varpelio formos arba retro stiliaus.

LOLITA

Dauguma žino ar yra skaitę V.Nabokovo knygą "Lolita". Lolita trykšta vaikišku žavesiu, švelnumu, nepaliestu tyrumu. Kai klausau Lanos albumo "Born To Die", keliose dainose ji perteikia tą naivumą, saldumą, kuris supo mus vaikystėje. Lanai nuostabiai tinka pastelinės spalvos, varpelio ir circle tipo sijonai, nėriniai ir įvairūs aksesuarai ( nepamirškime jos gėlių vainiko, kuris yra vienas iš jos skiriamųjų ženklų ), kurie kartais jos aprangą perteikia kaip trumpą pasakos ištrauką.


Igno Vincerževskio nuotrauka

Kartais ir mums pačioms norisi apsirengti šviesiai, mergaitiškai. Lauke lyja ar vakaras šaltesnis pasitaikė? Net ir tada galima rengtis taip! Prie pastelinių sijonų ar suknelių galima rinktis grunge stiliaus švarkelį ar odinę striukę, šiltesnius sportbačius, o galvą papuošti skrybelę. Taip pat kuo puikiausiai tinka masyvus papuošalai, geriausiai rinktis žiedus ar apyrankes. Svarbiausiai taisyklė - visko su saiku. Būkit atsargios - jeigu apsirengsit kaip Lolita  ir prisikrausit daugybę masyvių detalių, bus tikras kičas.

NEPRASTAS PAPRASTUMAS

Lana moka būti tyra lygiai tiek kiek blogiukė ir šių dienų hipsterė. Pasiskolinti keleto idėjų iš jos blogiukės pusės nėra pavojinga, nes ribos nebus peržengtos, o apranga atrodys labai jaunatviškai, tiks tiek paprastai dienai, tiek festivaliams. Nepamirškime, kad žymaus žmogaus gyvenimas nėra amžina fotosesija. Lanos gatvės stilius mane labai stebina. Nors iš pažiūros jos apranga atrodo paprasta, tačiau būtent minimalistinis stilius reikalauja daugiausiai pastangų.  Švarkas jos kasdieninėje aprangoje - privalomas dalykas.


Igno Vincerževskio nuotrauka

Pastaruoju metu ir aš pamėgau švarkus, jie kuo puikiausiai suteikia griežtumo ir šiltumo. Beje, kamufliažinis švarkas yra vienas iš patogiausių ir universaliausių drabužių, kuris kuo puikiausiai tinka roko muzikos gerbėjoms ar paprastoms fashionistoms. Kalbant apie roko gerbėjas, Laną galima pamatyti su "Guns'n'Roses" atributikos palaidinėmis. Malonu gatvėse pamatyti žmones su legendiniu grupių marškinėliais, nevenkite jų!


Igno Vincerževskio nuotrauka


KAMILANA DEL REY

Manau, kad tikrai pastebėjote mano susižavėjimą Lana Del Rey. Kol kitos paauglės žavisi One Direction, Bruno Mars ar kitais, aš žaviuosi Arctic Monkeys ir Lana. Indie roko mišinys, old skūlinis glamūras - man arčiausiai širdies. Lana man - viena gražiausių visatos moterų, nesvarbu kokie komentarai apie ją gali klajoti. Ji - šių dienų moters idealas, elegantiškoji vilioklė. Jos balsas mane įkvepia. Buvau ir jos koncerte Vilniuje. Beveik 7 valandos laukimo, stresas, konkurencija dėl pirmos eilės ir mėlynės - buvo verta.

Stovėjau pirmoje eilėje, vos vos dešiniau nuo vidurio, kur beje, Lana prabuvo labai ilgą laiką ir negalėjau patikėti, kad pagaliau ją matau gyvai, prieš save. Tik nukritus užsklandai, nebe sulaikiau emocijų - apsiverkiau. Lana mane pastebėjo po pirmos dainos, pasižiūrėjo į mane ir šypsodamasi parodė, kad nusivalyčiau ašaras. Jai nulipus pirmą kartą nuo scenos, laikant mano ranką, širdis plakė taip greitai, kad net jos nebejutau. Viso koncerto metu ji vis trumpai atsisukdavo į mane. Jau grojant paskutiniuosius dainos "National Anthem" akordus, jai priėjus prie manęs, nusiėmiau savo patį mylimiausią žiedą su juodu akmeniu jį įteikdama Lanai. Žiedas iškart atsirado pas ją ant piršto.

Lana man davė savo autografą, prisitraukė arčiau ir pabučiavo. Atvirai sakau, dar labiau pravirkau, negalėjau tuo patikėti. Pasibaigus koncertui, negalėjau pajudėti iš vietos, buvau apsvaigusi nuo laimės. Tuo metu nerūpėjo nei nuo tvoros suplėšyti marškiniai, net negalėjau atsakyti draugėmis, kurios priėjo prie manęs ir negalėjo pačios patikėti, kad man pasisekė po tiek laiko.

Dauguma gali nesuprasti, kaip galima verkti dėl kažkokio žmogaus, tuo labiau dainininkės, kurios net nepažįsti.. Reikia pabuvoti savo mylimiausio atlikėjo koncerte, kad suprastumėt. Lana man - absoliuti diva ir gyvenimo idealas, mano jausmai jai - patys tyriausi.

Daugiau mados bei stiliaus idėjų ieškok Kamilės bloge http://electraaheart.blogspot.com/


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis