Vilniuje galima apžiūrėti "Apple" įkūrėjo Steve Jobs batus! (PAMATYK)

Vilnius vis dar turi kuo nustebinti. Tuo įsitikino mūsų specialioji žurnalistė Martina, antradienio vakarą užsukusi į naują hipsteriškų batelių parduotuvę "Springs". Ten prekiauja mylimiausiais Steve Jobs batais!

TAI PAT SKAITYK: Manikiūras namie: didžiausios klaidos žalojančios nagus. Išmok saugaus manikiūro paslapčių!

Gavusi kvietimą į naujai atsidarančią parduotuvę, visuomet apsidžiaugiu. Kažkas naujo, kažkur senamiesty, galimybė pirmai pasimatuoti – super. Tad gavusi kvietimą į naujos batų parduotuvės atidarymą suplojau rankomis!

Rengiant net gi trumpą straipsnelį, norisi iš anksto apie daug ką susižinoti – ką parduos, už kiek parduos, kam parduos. Man, kaip klasikinio stiliaus propaguotojai, buvo iššūkis sudalyvauti „SPRINGS“ batų parduotuvės, kuri vienintelė Lietuvoje prekiaus „New balance“ firmos laisvalaikio avalyne, atidaryme. Nežinantiems - "New Balance"avi tokios žvaigždės kaip Mila Kunis, Heidi Klum, Kanye West ir, jau amžiną atilsį Steve Jobs. Privalau pamatyti!

Vos įžengus su manimi maloniai pasisveikino parduotuvės sumanytoja Justė. Su ja nužygiavome prie sienos, ant kurios puikavosi laisvalaikio batai (pati Justė mieliau juos vadina „laisvalaikio“, nei „sportiniais“). Paklausta, kodėl būtent „New balance“ „brand‘as“, Justė akimirksiu atšovė: „Nes mes juos labai mėgstam! Nes visas pasaulis mėgsta! Jie patogūs ir kokybiški!”

Lietuviai turbūt nėra artimai susipažinę su šios amerikiečių firmos gaminiais, todėl mergina įsitikinusi, jog konkurentų šalyje jie neturi. O kaip gi visos kitos, seniau įsikūrusios sportinių prekių parduotuvės? Justė, kuri pati avėjo laisvalaikio stiliaus pilkus batukus ir vilkėjo baltą klasikinę suknelę, nusijuokė ir atsakė, jog jos mama net eidama į dalykinius susitikimus avi šią avalynę: „Taip taip, prie kostiuminių kelnių! Šie batai nėra sukurti vien bėgiojimui, gali derinti juos prie visko.“

Nusprendusi pasimatuoti populiariuosius batus, pasijutau kaip seriale „Vedęs ir turi vaikų“ – kol apink tave su batais šokinėja konsultantės, gali paskaityti knygas apie batus, madą ir netgi išsišokėlį Bansky!

O išėjusi skeptiškai pagalvojau - nejaugi lietuviai pripras prie kažko kito nei "Nike", "Adidas" ir "Reebok"? Kaip tyčia, eidama namo sutikau du vaikinus, kurie avėjo „New balace“ batus. Vilties yra, hipsteriai "užskaitė"!

SPRINGS paduotuvę rasite Bokšto g. 2, Vilniuje.

Martina Vaičiūnaitė - specialioji panele.lt žurnalistė, garsėjanti savo išskirtiniu rašymo stiliumi bei nepakartojama įžvalga. Daugiau Martinos straipsnių rasi čia.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis