Trokštu jaunesnio vaikino! Ar tai normalu? (DISKUSIJA)

Jauname amžiuje net ir vienerių metų amžiaus skirtumas - didžiulė praraja, ypač kalbant apie vaikinų ir merginų santykius. Niekam ne paslaptis, jog vaikinai surimtėja vėliau, todėl sunku patikėti, kad mergina norėtų draugauti su išskirtinai jaunesniais vaikinais!

TAI PAT SKAITYK: Lanos Del Rey stiliaus analizė: ką verta kopijuoti? (PAMATYK)


"Nežinau ką daryti, mane labai traukia jaunesni vaikinai. Man 17, tačiau atrodau dar labai jauna. Šiais metais jau būsiu pilnametė, bet nusižiūrėjau 15 metų vaikiną. Juk yra daug vyresnių vaikinų, bet man nepatinka su jais bendrauti, jie tokie rimtuoliai, man su jais nuobodu. Todėl bendrauju su už save jaunesniais, kurie būna mieli, rūpestingi, žino, kaip sužavėti merginą. Jau esu draugavus su keliais jaunesniais už save, amžius man netrukdė. Tačiau ilgainiui tiems vaikinams pasirodydavau "per sena". Ar normalus mano noras draugauti su jaunesniais?"

Štai tokį laišką mums atsiuntė skaitytoja Samanta. Mes manom, kad meilei amžius - nesvarbus, juk jei myli, myli ne metus asmens dokumente. Tačiau kai mergina draugauja su už save jaunesniu vaikinu, mūsų visuomenėje vis dar neįprasta. Ypač, kai santykiai mezgasi paauglystės laikotarpiu.

O ką manot jūs? Junkitės prie diskusijos komentarų skiltyje, išsakykit savo nuomonę!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis