Vasaros manikiūras - madingasis "ombre". Pasidaryk pati! (PAMOKĖLĖ)

Panele.lt grožio žurnalistė Kotryna viena pirmųjų sužino ir išbando visas kosmetikos naujienas. Šį kart ji papasakok apie naują nagų lakavimo būdą, kuris atrodo prabangiai, bet jį pasidaryti per 5 minutes!

TAI PAT SKAITYK: TIKRA ISTORIJA: lietuvė norėjo šlovės, mainais gavo gėdą visam gyvenimui

Vienu pastebimiausių ir patraukliausių grožio procedūrų karštuoju metų laikotarpiu tampa nagų dailė. Nenuostabu, juk prižiūrėtos merginos rankos išduoda daugiau, nei įprastos aprangos detalės. Šiais metais į Lietuvą atpūtę nauji madų vėjai atnešė ir vieną kitą naujovę į nagų dailės vandenynus.

Viena jų – ombre dažymo technika, lengvai pritaikoma ne tik šukuosenai, bet ir nagams. Instrukcijos iš tiesų paprastos, o efektas stulbinantis. 

Lakavimo technika labai elementari, tam tereikia dviejų ar daugiau tarppusavyje derančių nagų lakų atsplavių ir vienkartinės makiažo padengimui skirtos kempinėlės.

*Padenk nago plokštelę pasirinkta spalva ir leisk jai iki galo nudžiūti. Ši spalva bus matoma ties nagų augimo linija.

*Nudžiuvus pirmajam nagų lako sluoksniui atsargiai nudažyk kempinėlės kraštą pasirinktų spalvų deriniu ir švelniai priglauski jį prie nago plokštelės viršaus. Leisk nudžiūti.

*Lengvai pašalink nagų lako perteklių nuo odos. Šiam veiksmui tiks tiek paprastas nagų lako nuėmiklis, tiek specialiai nagų pertekliui pašalinti skirtos priemonės (pieštukai). Norint išvengti korekcijos su acetonu, prieš lakavimą zoną aplink nagą patariama apklijuoti lipnia juostele ar kita medžiaga, neleidžiančia nagų lako spalvai patekti ant pirštų odos.

Greitai, paprasta, o kaip gražu! Mokomės ir gražinamės:

Daugiau grožio patarimų rasi Kotrynos bloge cukruje-funk.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis