Ragana pranašauja, ko tikėtis šiais mokslo metais(SUŽINOK)

Atrodo, kad vasaros atostogų nė nebuvo: vėl tenka anksti keltis, skubėti, daug skaityti, mokytis ir drebėti dėl atsiskaitymų.

Mokslo metai - tikras išbandymas kiekvienam mokiniui ar studentui. Kartais taip norėtųsi sužinoti tą stebuklingą formulę, kuri padėtų greitai išmokti sunkiausius dalykus, gauti gerus pažymius ir mokyklą paversti pramoga. Tokios formulės nežinome, bet panele.lt konsultantė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė sutiko atskleisti, kokių pavojų ir netikėtumų tikėtis šiais mokslo metais. Sužinok, ko laukti!

„Šiais metais didžioji dalis besimokančiųjų ims domėtis užsieniu, galbūt net pradės kurti studijų ar gyvenimo svetur planus. Tačiau tuščioms svajoms neverta pasiduoti: atminkite, kad tiek Lietuvoje, tiek užsienyje mokytis reikia, nesitikėkit, kad kažkur egzistuoja mokslo įstaiga, dalijanti diplomus visiems, kurie tik paprašo,“ - pasakojo ragana.

Kas trukdys gerai mokytis?
„Keistai nuskambės, bet didžiausias ir dažniausias pavojus mokslams šiais metais - meilė! Romaniukai, pasimatymai, svajonės apie tau patinkančius vaikinus blaškys dėmesį, neleis susikaupti pamokoms. Todėl neverta imtis intensyvių vaikino paieškų, tačiau nereiškia, kad nuo tau simpatiją rodančių jaunuolių turėtum bėgti. Išlaikyk balansą!“

O kaip pasiekti geresnių rezultatų?
„Patarčiau surašyti savo tikslus į specialų sąrašą ir visuomet jį turėti po ranka kaip motyvaciją. Svarbiausia - išsirinkti vieną ir nesiblaškyti, nes būtent blaškymasis moksleiviams ir studentams greičiausiai pakiš koją. Venkite skubotų sprendimo ir noro pasiekti gerų rezultatų bet kokia kaina. Kantrybės!“- pranašystę užbaigė ragana Neringa.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis