Paaiškėjo skandalingo Miley Cyrus elgesio priežastis!(VIDEO)

Miley Cyrus - viena skandalingiausių šiandienos pramogų pasaulio asmenybių. Vulgarūs pasirodymai, dviprasmiškos dainos, šokiruojantys apdarai ir drąsūs pasisakymai - atrodo, kad tuoj Miley nebeturės kuo nustebinti.

Stebėdami Miley elgesį, dažnai susimąstome: kodėl jaunoji atlikėja taip elgiasi? Ar toks jos elgesys - atsakas į griežtą tėvų auklėjimą ir noras atsikratyti geros „Disney“ kanalo mergaitės etiketės?

Šioms spėlionėms atėjo galas: specialioje muzikinio kanalo MTV dokumentikoje pavadinimu „The Movement“ Miley paaiškins, kodėl ji nuolat ieško skandalų.

„Visuomet norėjau tapti tuo, kuo esu dabar,“ - dokumentikoje pasakoja Miley. „Man atrodo, kad žmonės tiesiog per rimtai viską vertina. Skandalingasis VMA pasirodymas, apie kurį visi šneka, man tebuvo pramoga. Tačiau žmonės turi savybę šnekėti. Todėl jau geriau elgtis taip, kad apie tave kalbėtų dvi savaites, o ne dvi sekundes.“

Liam Hemsworth ir Miley Cyrus. REUTERS/Scanpix nuotrauka

Dokumentikos anonse galime išvysti ir praeityje ne vieną skandalą sukėlusią pop princesę Britiney Spears. Įdomu, apie ką šios dvi maištininkės kalbėsis... Ar dokumentikoje bus aptariamos Miley Cyrus ir Liam Hemsworth skyrybos, dar nėra patvirtinta, tačiau ir be šio įvykio Miley neabejotinai turės ką papasakoti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis