Kvailiausi dalykai, kurių merginos nedarytų vaikino akivaizdoje(APKLAUSA)

Nuo pat mažens girdime, kad laikytis tam tikrų elgesio taisyklių tiesiog būtina. O tos taisyklės ypač svarbios bendraujant su vaikinais.

Kiekviena dama žino, kad nevalia vaikino akivaizdoje gražintis, žiovauti, keiktis, kūprintis ir kitaip gadinti savo gerą išvaizdą. Tačiau kokių dalykų merginos vengia, kai šalia yra vaikinai? O svarbiausia, ar tikrai verta save riboti?

Valgymas

Holivudo filmai moko: protinga mergina užsisakys salotas ir bėgs neatsigręždama nuo deserto. Tačiau ta pati mergina be sąžinės graužaties grįžusi namo suvalgys visą kibirėlį ledų ir, galbūt, dar užsisakys picą. Kodėl ji taip elgiasi? O gi todėl, kad vaikinas nepagalvotų, jog esi apsirijėlė. Daugybė merginų mano, kad bent jau pirmųjų pasimatymų metu reikia pademonstruoti, kad gali susilaikyti nuo riebių patiekalų ar saldumynų. Tačiau tos merginos užmiršta, kad alkanos jos tampa tikromis pikčiurnomis, o kas tokią kvies į antrą pasimatymą...

„Kvailutės sindromas“

Vienas keisčiausių įsitikinimų, kurių laikosi merginos, yra manymas, kad vaikinai vengia itin protingų ir intelektualių panelių. Jos mano, kad geriau jau apsimesti naivia kvailute, kurią stiprus ir protingas „princas“ galės globoti ir saugoti nuo visų negandų. Tačiau paklausk bet kurio vaikino ir jis tau atsakys, kad nieko nėra blogiau už kvailą merginą. Na, nebent protinga mergina, apsimetinėjanti kvailute... Jei manai, kad suteiksi vaikinui pasitikėjimo, pati apsimesdama naivuole, mesk šią kvailą mintį iš galvos ir būk savimi!

Graži kiaurą parą

Prieš keletą metų visi mokėjo anekdotą apie merginą, kuri keldavosi 4 ryto, pasidažydavo ir grįždavo į lovą, nes bijojo, kad mylimasis pamatys ją be makiažo. Realybė kiek kitokia: didžioji dalis vaikinų pripažįsta, kad jų merginos joms gražios ir be jokio makiažo, o tos, kurios nuo ryto iki vakaro veidą slepia po storu pudros sluoksniu, dažniausiai jiems atrodo nepatrauklios ir dirbtinos. Tuo labiau, kad neleisdama savo odai kvėpuoti tik pabloginsi jos būklę, atsiras spuogų, o jie dar nė vienos merginos nepapuošė!

Baimė prakaituoti

Bene keisčiausia aptikta merginų baimė – gėdijimasis sportuoti, o svarbiausia – suprakaituoti vaikinų akivaizdoje. Pasirodo, daugelis merginų namo, kad dėl prakaito vaikinas gali nustoti tavimi žavėtis! Žinoma, jei užmirši elementarios higienos principus ir dezodorantą, nenustebk, jei vaikinas dėl tavo kūno kvapo bėgs į kitą kambario pusę. Tačiau jei vaikinas kviečia tave kartu pasportuoti, o tu gėdijiesi, kad jis pamatys tave sušilusią ir susivėlusią, nieko gero nelauk. Tiek mes, tiek vaikinai esam žmonės, kurie prakaituoja, todėl nemanyk, kad vaikinas laiko tave ateive iš kitos planetos, kuri nevaikšto į tualetą ir neprakaituoja. Nustebsi sužinojusi, kad iš širdies sportuojančios merginos daugeliui vaikinų atrodo atrodo seksualios!

O ko vaikino akivaizdoje nedrįstum daryti tu? Įrašyk savo atsakymą ir pamatysi, ką mano kitos skaitytojos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis