Miley Cyrus paskelbė, jog laukiasi

Praėjusią savaitę pasirodęs bendras Miley Cyrus ir reperio Juicy J kūrinys „23“ sulaukė geriausios reklamos: vakar vykusiuose „BET Hip Hop“ apdovanojimuose Miley ir Juicy J paskelbė, jog laukiasi vaiko!

38 metų hiphopo atlikėjas scenoje pareiškė, kad pastaruoju metu „Miley ne vien twerkino“, taip patvirtindamas, kad jį ir skandalingąją atlikėją sieją ne vien muzikinai projektai. Žiūrovai, žinoma, šį pareiškimą priėmė kaip pajuokavimą ir salė ėmė kvatotis. Tačiau Miley juos pertraukė sakydama, jog ji tikrai nėščia!


Juicy J. SIPA/Scanpix nuotrauka

Visai neseniai sklandė gandų, kad Miley galėjo lauktis ir buvusio mylimojo Liam Hemsworth kūdikio, todėl porelė stengėsi išsaugoti santykius. Tačiau jokio nėštumo nebuvo ir porelė išsiskyrė.

Spėjama, kad šį kartą Miley pareiškimas gali būti tiesa, nes jos tėtis dainininkas Billy Ray Cyrus tą patį vakarą scenoje pareiškė, jog jo „mažoji mergaitė sudaužė jam širdį“ paskelbdama tokias naujienas.

Žinant Miley, tai gali būti dar vienas nevykęs jos pokštas. O kas, jei jos nėštumas – tikras?..

Tačiau spėlionėms atėjo galas: šįryt pabudusi savo „Twitter“ paskyroje Miley parašė, kad kalbėdama apie nėštumą ji juokavo ir bendro vaiko su Juicy J nebus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis