„Pretty Little Liars“ žvaigždė Lucy Hale: bučinių scenos - pačios nejaukiausios!

Šių metų „Teen Choice Awards“ vedėja tapusi serialo „Pretty Little Liars“ žvaigždė aktorė Lucy Hale(24) tikrai žino, kaip nugalėti didžiausius kompleksus ir baimes.

Norėdama gauti jai šlovę atnešusį Arios vaidmenį garsiajame seriale ji turėjo ne kartą įrodyti, ko yra verta, ir kad jai nebaisi jokia konkurencija. Tačiau ar ji iš tiesų tokia drąsuolė, o gal moka efektyviai save įtikinti ir priversti kovoti?

„Dėl savo svajonių privalai kovoti, kitaip jos nieko vertos. Kovok, net jei matai, kad kelyje laukia milijonas kliūčių. Svarbiausia - tikėti savimi, kalbėti tik tuomet, kai turi ką pasakyti ir atleisti sau suklydus. Atminkit, kad svajonių iš tavęs niekas negali atimti, todėl puoselėk jas ir nuolat ženk į priekį,“ - viename interviu kalbėjo Lucy.

Žvaigždė tai pat primena, kad visuomet atsiras tų, kurie stengsis tau pakenkti, sumenkinti ar net įžeisti. Tačiau tik tada, kai išmoksi nepaisyti, ką sako ar mano aplinkiniai, galėsi pasiekti savo tikslų. Lucy - puikus to pavyzdys. Ji ne tik vieno garsiausių serialų aktorė, bet ir pradedančioji atlikėja!

Tačiau serialo gerbėjos Lucy pavydi ne vien grožio ar drąsos. Juk ji jau penkerius metus turi progą nuolat bučiuoti daugelio merginų svajonių vaikiną aktorių Ian Harding (27), vaidinantį Lucy herojės Arios mylimąjį Ezrą! Pasirodo, tie saldūs bučiniai tikrovėje reikalauja daugybės ryžto ir pastangų...


Aktorius Ian Harding. SIPA/Scanpix nuotrauka

„Kai filmuojame bučinių scenas, būna labai nejauku: fone negroja seriale girdima muzika, aplinkui mus sukasi kameros, kurias nuolat reikia sekti, todėl jei manote, kad tokias scenas filmuoti labai romantiška, turime jus nuvilti!“ - taip viename interviu kalbėjo Lucy.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis