Žvaigždės dėmesys: lietuvaitė Deina, kurią pastebėjo Harry Styles(INTERVIU)

Šešių tūkstančių minia prie Londono Leičesterio aikštės kino teatro stumdėsi ir spygavo, kad tik prasibrautų prie dievinamos berniukų grupės „One Direction“. Dvi sesės lietuvės šią svajonę taip pat įgyvendino.

KAS LIKO UŽ KADRO
Straipsnio autorius
Kai tą dieną išlipau Leičesterio skvero (Leicester square, angl.) metro stotelėje, pagalvojau, kad prasidėjo karas. Nežinodamas tikrosios situacijos įsivaizdavau, kad virš mūsų dedasi kažkas kraupaus – šaudo, gaudo, muša, prievartauja. Tokio spygavimo ir kriokimo dar nebuvau girdėjęs. Žmonės lėkė iš metro traukinių, stumdėsi, lipo kone ant galvos.
Beveik po pusvalandžio išsikapanojau į dienos šviesą ir supratau: niekas nekariauja, tai tiesiog „One Direction“ sutikimas, kitą dieną atsidūręs viso pasaulio spaudos pirmuosiuose puslapiuose. O nuotraukose iš įvykio vietos – ir strazdanotos lietuvės veidas.

PASAULINĖ PSICHOZĖ

Keli šimtai ginkluotų apsaugos vyrukų, metalinės tvoros, specialūs skydai... Tokių apsaugos priemonių buvo griebtasi rugpjūčio pabaigoje Leičesterio aikštėje Londone, prie žymiojo pasaulinėmis premjeromis pagarsėjusio kino teatro. Tą vakarą ten dešimčiai minučių prašmėžavo šiuo metu populiariausia pasaulyje berniukų grupė „One Direction“, kuri pristatė autobiografinį filmą „One Direction: This is us“. Pasaulio spaudoje nuolat mirga pranešimai, ką dėl penkių saldainiukų Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan ir Louis Tomlinson yra pasiruošusios padaryti jų gerbėjos. Jos nori pagimdyti žvaigždėms vaikus, dėl menkiausio pasimatymo yra pasiruošusios aukoti drauges ir mylimuosius. Ne vienas atvejis Anglijoje – kai pamišusi directionierė (taip save vadina gerbėjos) bėgo iš namų... Jei tik gali, jos keliauja ten, kur ir jų dievukai. Nors ir į kitą kontinentą.

ATIDĖJO KELIONĘ

Apie susitikimą su saldžias daineles traukiančiais muzikantais jau dvejus metus svajojo ir trylikametė Deina iš Klaipėdos. Tačiau svajonė atrodė nepasiekiama lyg miražas. Kol šią vasarą lankydamasi Londone pas emigrantę sesę Aigą (25 m.) pamatė būsimos premjeros reklamą.
„Deina jau turėjo lėktuvo bilietus atgal namo, bet nusprendė pasilikti, kai sužinojo, kad vos už poros dienų tas renginys. Vėliau pirkome jai naujus, daug brangesnius bilietus”, – pasakoja Aiga, kuri taip pat labai mėgsta „One Direction“.

35 VALANDŲ MISIJA

Tikėdamosi svajonę išpildyti su kaupu ir ne tik akies kampučiu pamatyti dainorėlius, o ir juos paliesti, sesės buvo daug kam pasiryžusios. Net nakvynei po atviru dangumi.
„Išsiaiškinome, kad tikrosios, prisiekusios gerbėjos į tokius renginius renkasi prieš parą ar net dar anksčiau, todėl padarėme tą patį. Į Leičesterio aikštę atvykome likus 35 valandoms iki renginio. Ir tai jau buvome penktos eilėje!“ – stebėjosi ji.
Per artimiausias valandas tokių laukiančių susibūrė beveik tūkstantis. Kad neramumai neprasidėtų per anksti, grupės vadybininkai išleido pirmąją pamainą apsaugos vyrų. Jie iš minios išrinko šešis šimtus fanių, jas sužymėjo numeriais ir praleido prie pat raudono kilimo. Ten naktį praleido ir sesės lietuvės.
„Gavome 201 ir 202 numeriukus, mus pastatė į antrą eilę nuo kilimo. Ten išsitiesėme iš namų atsineštus miegmaišius ir pernakvojome”, – smagiausią gyvenimo nuotykį prisimena fotografe dirbanti Aiga.


Sesės Deina ir Aiga

LAIMINGIAUSIA TARP TŪKSTANČIŲ

Didžiausią įtampą lietuvės jautė prieš pat renginio pradžią, kai minia ėmė kviesti numylėtą grupę. Ne vienai prie kilimo taip ir nepriartėjusiai fanei kilo isterija. Tokiomis rūpinosi budinčios medikų brigados.
„Kai berniukai pagaliau pasirodė – buvo laimingiausia mano gyvenime akimirka. Nuo aplinkinio triukšmo sunkiai gaudėmės aplinkoje, bet sesė man labai padėjo. Ji mane stūmė į pirmą eilę, ragino eiti prie „One Direction“. Bet man pasisekė, nes jie patys priėjo! Pirmiausia pasirašė Niallas Horanas ir Louisas Tomlinsonas, o vėliau – mano mylimiausias, pats gražiausias grupės atlikėjas Harry Styles. Kai jie buvo prie manęs, sesė ištraukė fotoaparatą ir užfiksavo mus. Harry per tą minutę dar spėjo paklausti, kaip man sekasi. Nerealu!“ – džiūgauja Deina. Šį momentą įamžino ir britų dienraštis „Daily Mail“, pavadinęs lietuvę laimingiausia tarp tūkstančių.

APLAISTĖ AŠAROMIS

„Jeigu dar kartą reikėtų stumdytis toje minioje ir nakvoti gatvėje, mes ir vėl tą patį darytume. Nors aš ir nespėjau nusifotografuoti su jais, vis tik pavyko iš labai arti pamatyti savo dievukus. Galiu pasakyti, kad vyrukai atrodo visai kitaip“, – laimės akimirkas prisimena vyresnioji sesė Aiga.
Po renginio jai teko raminti jaunėlę, nes nuo patirtų įspūdžių Deinai pradėjo riedėti ašaros.


Deina ir Harry Styles

Šis straipsnis iš rugsėjo mėnesio žurnalo „Panelė“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis