Svajonių profesija: mados blogerė iš Rusijos išsikovojo stiliaus ikonos titulą (FOTO)

Draugai mados ikona tituluojamą Miroslavą Dumą vadina tiesiog Mira. Ji – tikra fashionista, viena įtakingiausių mados apžvalgininkių ir geidžiama mados savaičių viešnia.

Dizaineriai Mirai negaili dovanų, nuo platforminių batelių (mėgstamiausia jos avalynė), pavydėtinų aksesuarų, iki žaismingų paltų ar prabangių kailių. Miroslava –  vaikštanti reklama.

Kurį laiką bvusi rusiškojo „Harper's Bazaar“ mados redaktore, Miroslava suprato, kad ateitis priklauso internetui. Savo aistrą ji perkėlė į virtualią erdvę, šiandien Mira yra įtakingo blogo „Buro 24/7“ įkūrėja ir redaktorė.

Mados redaktorė Miroslava Duma
Mados redaktorė Miroslava Duma
Sipa Press nuotr.

Jos stilius ryškus ir išskirtinis, rusaitė savo įvaizdį vadina eksperimentiniu. Mergina geba be priekaištų derinti margus audinius, masyvius papuošalus, išradingai jungia skirtingus stilius. Mira tikra fashionista!

Mados redaktorė Miroslava Duma
Mados redaktorė Miroslava Duma
SIPA ir Sipa Press nuotr.

Miroslavos stilius išsiskiria ir tuo, kad ji nebijo tautinių elementų, būdingų rusų etnokultūrai. Ji drąsiai ryši bobutiškomis vadinamas skareles, vilki folk raštais margintas sukneles. Trumpai tariant merginą būtų galima lyginti su modernia caraite.

Dauguma Miros drabužių ir aksesuarų – iš pačių naujausių kolekcijų. Labiausiai merginai patinka mados namai „Marni“, „Chanel“, „Dior“, pastaruoju metu ypač populiarus duetas „Proenza Schouler“, taip pat rusų dizainerė Vika Gazinskaya. Tačiau stileiva nevengia ir paprastesnių „H&M“, „Levi's“ ar panašių brendų.

Mados redaktorė Miroslava Duma
Mados redaktorė Miroslava Duma
SIPA, Sipa Press nuotr.

M. Duma greitai randa atsakymą į klausimą, kodėl verta rizikuoti kuriant savitą ir originalų stilių. „Tie kurie nebando nieko nauja, nedaro klaidų, o be klaidų žmonės netobulėja. Dirbu su mada kiekvieną dieną ir tuo mėgaujuosi, žaidžiu!“, – yra sakiusi Miroslava.

Rudens must have pagal Miroslavą Dumą:

* Masyvios grandinės, tiek segamos ant kaklo, tiek ant riešo
* Oversized paltas
* Pastelinės spalvos kailiniai
* Languota palaidinė arba megztinis
* Kailinė rankinė
* Suknelė su moksliukės apykakle
* Ilgaauliai batai virš kelių

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis