Griežtai auklėta Kardashian klano atstovė Kendall Jenner nustebino maištinga tatuiruote(FOTO)

Apie skandalingąjį Kardashian klaną žino daugelis. Jų realybės šou, fiksuojantis kiekvieną svarbią šeimynėlės akimirką, pavertė juos milijonieriais.

Nenuostabu, kad šios šeimos atžalos gali sau leisti viską. Tiesa, ši taisyklė negalioja Kardashian jaunėlėms Kendall(17) ir Kylie(16) (straipsnį apie garsiąsias sesutes rasi ČIA) Griežtai jas auklėjantis tėtis Bruce neleidžia merginoms lankytis vakarėliuose ar vaikščioti į pasimatymus. O ką jau kalbėti apie šiuo metu tarp garsenybių sparčiai populiarėjančias tatuiruotes...

Praėjusiais metais Kendall labai norėjo pasidaryti tatuiruotę, todėl ryžosi slapčia nuvykti į Las Vegasą, kur tatuiruotėmis galima puoštis jau sulaukus 16 metų. Tačiau paskutinę akimirką Kendall nuolankumas tėvams nugalėjo: mergina kūno piešiniui nesiryžo.

Vakar mergina pasidalino nuotrauka, kurioje įamžinta visą merginos stuburą dengiantis kaulų piešinys! Nejaugi griežtasis tėtis pagaliau leido dukrelei įgyvendinti savo svajonę? Kendall neilgai trukus gerbėjams viską paaiškino: kaulų tatuiruotė yra tiesiog jos talentingo draugo piešinys ilgalaikiu markeriu.


Instagram.com nuotrauka

O gal tai tebuvo repeticija prieš tikrą tatuiruotę? Juk iki oficialios pilnametystės Kendall ne taip daug ir teliko!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis