TIKRA ISTORIJA: vaikinas nori draugauti...paslapčia!(DISKUSIJA)

Niekas nepaneigtų, kad meilė - nuostabus jausmas. Tačiau kiek problemų ir nesusipratimų dėl jos kyla...

Nors kasdien gauname daugybę jūsų laiškų su klausimais apie santykius, šis, atsiųstas skaitytojos Mildos(17) atsiųstas laiškas buvo išskirtinis.

„Nežinau, ar daug merginų atsiduria tokioje situacijoje, tačiau privalau papasakoti savo istoriją, gal ji kam nors padės. Su Paulium susipažinom prieš daugiau nei metus, nuo pat pirmųjų pažinties akimirkų jaučiam šiam vaikinui ypatingą simpatiją. Mačiau, kad ir jis neabejingas, tačiau norėdama išlikti oria, jam jokio ypatingo dėmesio nerodžiau.

Tačiau pastaruoju metu mudu vis dažniau susitinkame, mus sieja bendri draugai, gyvename tame pačiame rajone. Ir štai tokių susitikimų metu supratau, kad norėčiau su šiuo vaikinu susipažinti artimiau. Pradėjome susirašinėti žinutėmis, „Facebook'e“ ir vieną dieną jis pakvietė mane į kiną. Labai apsidžiaugiau, pasimatymas praėjo puikiai, jis palydėjo mane namo ir pabučiavo. Jaučiausi lyg ant sparnų!

Tą patį vakarą gavau iš jo žinutę, kurioje jis parašė, kad man šį tą jaučia , tačiau nenori skubėti. Kitą dieną mes susitikome draugės gimtadienyje, tačiau man jis jokio prielankumo nerodė. Įsiutau, norėjau eiti namo ir verkti. Tačiau jis prie manęs priėjo ir paaiškino, kad norėtų su manimi draugauti, tačiau nori tai laikyti paslaptyje. Kaip man reaguoti? O gal draugystę saugoti paslaptyje - normalu? Patarkit!“

Esame tikri, kad daugelis iš jų yra susidūrusios su panašiais vaikinų triukais ir žaidimais. Kaip manote, kodėl Paulius taip elgiasi? Pasidalinkite patarimais komentaruose!

Ar ir tu turi sukrečiančią istoriją? Pasidalink savo skauduliais su mumis! Laukiame tavo laiško (kad ir anonimiško) adresu love@panele.lt
Pasipasakok, bus lengviau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis