Lietuvos krepšininkus dievinantys amerikiečiai reperiai: linkėjimai Valančiūnui!(IŠSKIRTINIS INTERVIU)

Visame pasaulyje garsius lietuvius galėtume suskaičiuoti ant rankos pirštų, todėl kai užsienis susidomi kokiu talentingu tautiečiu, džiaugiasi visa šalis.

Kai 2011 metais sužibo jaunojo krepšininko Jono Valančiūno žvaigždė, visa Lietuva spėliojo, kas gi laukia šio talentingo sportininko. Jonui pasisekė - jis pateko į geriausių krepšininkų gretas ir pasirašė milijoninį kontraktą su NBA. Jono vardas po truputį tapo atpažįstamas ir už Atlanto. 

Tačiau kai lietuvaičiai savo „Facebook“ paskyrose pradėjo dalintis daina apie Joną Valančiūną, pasidarė itin įdomu. Juk šią dainą atliko ne koks nors Vilniaus rajono ansamblis, o tikrų tikriausias reperis amerikietis, kuris, tikriausiai, Lietuvos net iš tolo nėra matęs! Kodėl jis dainuoja apie Valančiūną, kodėl jis žavisi krepšiniu ir kas jis toks?

Į visus šiuos klausimus atsako pats populiariųjų dainų apie Lietuvos krepšininkus autorius reperis L.Rey išskirtiniame interviu specialiai panele.lt!

Duetas O'Grime gerai žinomas Lietuvoje dėl garsiosios dainos apie Joną Valančiūną. O kas yra O'Grime?
„Mes esame duetas iš Majamio, Floridos. O'Grime - tai aš, L.Rey, ir mano kolega Niko Javan. Jau penkerius metus kuriame muziką, mus kurti įkvėpė tokie atlikėjai kaip Marc Anthony ir Dubfire. Majamis - puiki vieta kūrybai, įkvėpimo čia galima semtis iš daugybės čia gyvenančių ir kuriančių muzikantų bei skirtingų kultūrų atstovų.

Tai kaip šis po Majamio saule gyvenantis duetas sugalvojo sukurti dainą apie Lietuvos, kurioje net nėra lankęsis, krepšininkus?
„Mano tėtis - didžiulis krepšinio fanas. Jau nuo vaikystės girdėjau istorijas apie puikų krepšininką Sabonį, tėtis žinojo jo istoriją ir sunkumus, kuriuos jis patyrė prieš patekdamas į NBA. Kai kitas lietuvių krepšininkas Žydrūnas Ilgauskas prisijungė prie mano mėgstamos „Miami Heat“ komandos, buvau priblokštas: iki tol neteko matyti krepšininko, taip taikliai mėtančio į krepšį iš neįtikėtinų atstumų! Netrukau pastebėti, kad Ilgauskas nebuvo tinkamai įvertintas, todėl ir nusprendžiau parašyti dainą ir jį pagerbti.

Netrukus daina tapo hitu Lietuvoje, pats Ilgauskas mus įvertino, tačiau tuomet pasklido gandai apie dar vieną Lietuvos talentą - Joną Valančiūną, arba kaip aš mėgstu jį vadinti - „Big V“. Buvom sužavėti jo asmenybės ir istorijos, todėl netrukome sukurti dainos „Valančiūnas (Big Lithuanian Hero). Negalėjome patikėti, kad net ir pačiam Valančiūnui daina patiko!“

Atrodo, kad tuoj visus Lietuvos krepšininkus apdainuosit, štai parašėt dainą apie Lietuvos rinktinę...

„Filmo „Kita svajonių komanda“ autorius režisierius Marius Markevičius susisiekė su mumis po to, kai jis išgirdo dainą apie Valančiūną Lietuvoje, „Eurobasket“ turnyro metu. Jis pasiūlė mums įrašyti dainą jo filmui, nedvejodami sutikom. Marius - nuostabus režisierius, tikimės, kad jis vieną dieną mums muzikinį klipą nufilmuos...“

Esate amerikiečiai, tačiau jūsų fanai - Lietuvoje. Nesiruošiat jų aplankyti?
„Žiauriai norim į Lietuvą! Būtų nuostabu pabendrauti su fanais akis į akį, būtinai surengsime Lietuvoje koncertą. Beje, jei sutiksit Lietuvoj Valančiūną, perduokit, kad mes mes visa širdim su juo!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis