Vakarėlių liūtės stiliukas: kuo puoštis į klubą, kad sužibėtum?

Kur eiti, kai šalta ir tamsu? Į vakarėlį! O kad nesijaustum balta varna, kelios „Panelės“ žurnalo idėjos iš šviežiausios madų fotosesijos tavo paslaugoms.

ODINIAI AKCENTAI
Svarbiausi jų – švarkelis (gali būti ir minimalistinis, ir padengtas kniedėmis), odinis sijonas (tokį savo spintose įsigijo visos fashionistos), papuošalai iš odos. Prie jų derink švelnius audinius ir pastelines spalvas, kad neatrodytum pernelyg agresyvi.

GYVŪNŲ ODOS RAŠTO IMITACIJOS
Visos plėšrios katytės turi tokių drabužių ir jais dabinasi ne veltui – šį sezoną plėšrumas madingas.. Tiesa, neapsirenk taip nuo galvos iki kojų, kad neatrodytum pigiai.

GALINGI VĖRINIAI
Jie ne tik stiliuką pavers išbaigtu ir priduos puošnumo, bet ir pridengs iškirptę, nes yra dydžio sulyg prisegama apykakle. Tačiau jais pasipuošusi neperspauk su masyviais auskarais.

RANKINĖS – MENO KŪRINIAI
Tai, kas draudžiama kasdien, naktį – tiesiog laukiama. Todėl„ į trasą“ gali keliauti blizgučiais, įžūliais piešiniais, margiausiais printais margintos rankinės ir delninukės, gyvenančios savo gyvenimą.

AKINIAI NUO SAULĖS
Tik šimtametės bobutės mano, kad saulės akiniai dėvimi išimtinai pliaže. Nuo šiol juos dėvėk, kada tik nori, net tamsiausią paros valandą. Tik nepražiopsok svajonių vaikino!

AUKŠTAKULNIAI
Kaip nebūtų keista, šį sezoną jie gana patogūs, masyvūs, o kulnai ne per ploni, taigi, jei šokant pakryps koja, neužgriūsi didžėjaus pulto.

Daugiau mados – „Panelės“ žurnalo spalio numeryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis