Grožio procedūros duše: kokios gudrybės padės tavo odai ir plaukams?

Daugelis mūsų kasdieninėms maudynėms renkamės dušą. Tačiau ar žinojai, kad įmanoma efektyviau išnaudoti laiką duše ir pagerinti savo plaukų bei odos būklę?

Tinkama temperatūra

Jeigu per dažnai mėgausiesi karštu dušu, tavo kūno oda ims sausėti. Geriausias pasirinkimas - drungnas vanduo, jis nesausina odos, tačiau jei negali be kasdieninio pasišildymo duše, stenkis po srove praleisti kuo mažiau laiko, kitaip oda gali pradėti pleiskanotis ar net trūkinėti.

Plauk atsakingai!

Atrodo, kad plaukus išsiplauti mokame visi. Pasirodo, ne! Daugelis žmonių šampūną pila iš buteliuko tiesiai ant galvos. Taip jis nepasiskirsto tolygiai ir dideli galvos plotai lieka nešvarūs. Kad taip nenutiktų, šampūną pilk į delną ir jį sumaišyk su trupučiu vandens, taip bus lengviau paskirstyti. Neužmiršk plaukų, esančių prie kaklo, dažniausiai tai - labiausiai besiriebaluojanti galvos vieta!

Kondicionieriui skirk sekundę

Jeigu manai, kad plaukų kondicionierių išplaudama darai plaukams didžiulę paslaugą - klysti. Kadangi plaukai nuo vandens išbrinksta, kondicionierius negali giliai į juos įsikverbti, todėl veikia tik plauko paviršių. Todėl kondicionierių gali išplauti vos jį užtepusi. Rekomenduojama kartą per savaitę naudoti gilaus poveikio plaukų kaukę, kuri intensyviai maitina plaukus. Neužmiršk išplautų plaukų perlieti šaltu vandeniu, taip jie įgaus daugiau žvilgesio.

Atsargiai su šukomis

Plaukus geriausia iššukuoti prieš einant į dušą, taip jie mažiau velsis po plovimo. Šlapi plaukai - patys pažeidžiamiausi, todėl jokiu būdu jų nešukuok šepečiu, geriau atsargiai išnarpliok pirštais.

Veido duše neplauk

Kūno ir veido oda skirtingai reaguoja į tą pačią temperatūrą, todėl tai, kas kūnui atrodo malonu, veidus pasirodys per karšta. Veidą patartina plauti virš kriauklės, taip galėsi pasirinkti vėsesnę vandens temperatūrą, labiau tinkančią veido odai.

Nesišluostyk!

Išėjusi iš dušo neskubėk kūno šluostytis - būtent ant šlapios odos tepdama kūno kremą ar pienelį pasieksi geriausių rezultatų. Taip „užrakinsi“ drėgmę odoje ir ji ilgiau išliks glotni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis