Filmas savaitgaliui: ką verta pamatyti namie?

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Ką žiūrėsime šį savaitgalį?

Filmai žiūrėjimui namuose

„The Help“

Istorija apie drąsią merginą ir dar drąsesnes tarnaites. Iš universiteto į gimtąjį miestelį grįžusi ji suvokia, kad čia įvyko keletas pokyčių: juodaodžių tarnaičių teisės smarkiai apribotos, jos atvirai diskriminuojamos ir kitaip engiamos. Mergina, kurią užaugino mylima juodaodė tarnaitė, įniršusi nusprendžia visą neteisybę aprašyti. Tačiau ar įbaugintos tarnaitės sutiks papasakoti apie savo gyvenimą? Pamatysite filme!

„Dorian Gray“

Garsiojo airių rašytojo Oscar'o Wilde'o kūrinys „Doriano Grėjaus Portetas“ vis dar populiarus ir šiandien. Turbūt pameni jo ištraukas iš literatūros pamokų, kuriame pasakojama apie jaunuolį Dorianą, labiau už viską bijojusį prarasti savo grožį. Šiuolaikinėje ekranizacijoje Dorianas - įspūdingo grožio jaunuolis, kurio jaunystė amžiams užrakinta užkeiktame paveiksle. Tačiau kas iš to grožio, jei siela parduota velniui?..

„An Education“

Pagrindinė filmo herojė - pareiginga moksliukė, kuri ruošiasi stoti į prestižinį universitetą. Be knygų, pamokų ir grojimo violančele jos gyvenime niekas neegzistuoja. Kol vieną dieną žavingas vyriškis pasiūlo ją pavežėti automobiliu per lietų. Mergina pameta galvą dėl šio išsilavinusio ir gyvenimo džiaugsmu trykštančio turtuolio. Jis jai dovanoja svajones, tačiau kai ką apie savo gyvenimą slepia... Ar tik Dženė nepadarė didžiausios gyvenimo klaidos, įsimylėjusi šį vyruką?

Seni, bet geri

„Notting Hill“

Jau klasika tapusi meilės istoriją apie mažo knygynėlio pardavėją ir garsią aktorę. Ar įmanoma įžymybei būti kartu su paprastu žmogumi? Ar meilė tikrai gali įveikti visas kliūtis? O gal žinomumo kaina - amžina vienatvė? Puikiausias pasirinkimas jaukiam vakarui namie!

„Say Anything“

Beviltiškos romantikės, šis filmas - specialiai jums! Tai istorija apie atkaklų vaikiną, kuris dėjo visas pastangas, kad laimėtų vienos gražiausių mokyklos mergaičių dėmesį. Serenados po langu, romantiškos išvykos ir svajonės apie bendrą ateitį, tačiau ar tikrai paauglių meilė gali trukti visą gyvenimą?

Daugiau įdomių filmų rasi ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis