Verti nuodėmės: dainininkas Lukas savęs gražuoliu nelaiko, nors dėmesiu nesiskundžia(ĮVERTINK)

Tęsiame Panele.lt rubrikos „Verti nuodėmės" ciklą. Čia Lietuvos gražuoliai atsako į 5 klausimus apie merginas, jų grožį, meilę ir muziką.

Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Luką.

Dainininkas Lukas (23) gimęs Jurbarke, tačiau jau keletą metų gyvena Vilniuje. Vaikinas dainuoja grupėje „Tautinis Brandas“, važinėja po koncertinius turus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Neseniai grįžęs iš Los Andželo, Lukas prisipažino įsimylėjęs šį miestą. Karštuolis mėgsta ne tik keliauti, bet ir leisti laiką su draugais, kartas nuo karto „prasiausti“ pro klubus, žvejoti ir sportuoti.

1. Ar dėl geros išvaizdos sulauki daug merginų dėmesio?

Dėmesio trūkumu niekada nesiskundžiau, aišku, labai malonu, kai tu esi kažkuo įdomus, bet  ypatingas niekada nesijaučiau.


2. Ar esi pasinaudojęs savo išvaizda?

Savo išvaizda, bet ne per daug, reikia naudotis moterims. Na o aš galvoju, galvoju.... Bet nesugalvoju. Tikriausiai nesu.

3. Kas tavo grožio idealas (vaikino ir merginos)?

Merginos idealo susidaręs nesu, bet kaip ir kiekvienas normalus vyras pirmiausia dėmesį atkreipiu į jos išvaizdą, tikrai negalėčiau būti su neprisižiūrinčia moterimi. Po to seka bendravimas, nes beveik visada po pirmo pokalbio su mergina aišku, ar ji tikrai verta sugaišto laiko. O šiaip mano antroji pusė, na bent jau aš taip įsivaizduoju ją, turėtų būti tokia, kuri visada būtų vyrui spyris numeris vienas. Tokia kuri verstų vyrą tobulėti, palaikytų, mokėtų rūpintis ir išreikšti meilę savo vyrui ir vaikams, kad turėtų savo nuomonę, būtų veikli, turėtų užsibrėžtą tikslą, kuri siektų gyvenime ne tik virtuvės šeimininkės titulo, o turėtų užsibrėžtą rimtą tikslą. Nors ir pats virtuvėje ne svečias, bet moteris turėtų mokėti gaminti. Ir vienas svarbiausių dalykų -  ištikimybė.

4. Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (is 10 balų)

Kad ir kiek pasaulio apkeliavau, nemačiau gražesnių už mūsų lietuvaites.
Man, kaip kiekvienam tikram lietuviui (manau ir daugumai ne lietuvių), Lietuvos panelės pačios gražiausios, todėl iš 10 balų duodu 11.


5. Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)

Nors savimi esu patenkintas, bet gražuoliu tikrai nesijaučiu. Įvertinčiau save „stipriu" penketu.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis