Apsileidėlis: milijonierius Harry Styles viešumoje atrodo kaip skurdžius(FOTO)

Populiariausios vaikinų grupės „One Direction“ narys Harry Styles(19) - tikras merginų numylėtinis. Gerbėjos daro viską, kad bent kartą gyvenime pavyktų „gyvai“ savo dievuką pamatyti ar net kartu įsiamžinti.

Tačiau po to, kai viešumoje pasirodė Harry, vaikštinėjančio Londono gatvėmis nuotraukos, net ir ištikimiausios gerbėjos gali prarasti susižavėjimą jaunuoju gražuoliu.

Po 134 koncertų pasaulinio turo Harry po 10 mėnėsių keliavimo pagaliau grįžo pailsėti namo į Londoną, kur viename prabangiausių rajonų turi ištaigingą namą. Teigiama, kad pavargęs Harry miegojo net 3 dienas! O kai pagaliau pabudo ir susirengė po miestą pasižvalgyti, atrodė tikrai ne kaip populiari įžymybė: suplyšę džinsai, riebaluoti plaukai, surišti į mažytę uodegėlę... Negana to, atlikėjas tikrai buvo pavargęs ir apsimiegojęs: neatsargiai kirto gatvę, sukeldamas stresą staigiai stabdyti turėjusiems vairuotojams.

Matyt, Harry taip ir nepavyko kokybiškai pailsėti, tačiau jis turėtų paskubėti: jau šį mėnesį pasirodys naujausias „One Direction“ albumas „Midnight Memories“, kurį reikės garsiajam penketukui reklamuoti. Et, sunkus tas įžymybių gyvenimas...

Pavargusio Harry nuotraukas pamatysiČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis