Siaubo filmas: niekur nerodytuose „Twilight“ kadruose atskleista šiurpi scena(VIDEO)

Gera žinia visiems vampyrų ir „Twilight“ gerbėjams: pasirodys specialus filmas „Twilight Forever. The Complete Saga“, kuriame bus galima išvysti niekur neregėtų kadrų iš filmavimo užkulisių bet į filmą nepatekusių scenų.

Pamenate mielą Edwardo ir Bellos kūdikėlį Renesmee? Pasirodo, filmo kūrėjai ruošėsi parodyti ją ir šiek tiek vyresnę. Tačiau Renesmee - ne paprastas kūdikis, per dieną ji paauga tiek, kiek paprastas vaikas paauga per keletą mėnesių! Dėl mistinės savo išvaizdos ir būdo savybių joks „mirtingas“ kūdikis negalėjo suvaidinti ypatingosios pusiau vampyrės.

Čia buvo pasitelktos technologijos: kūrėjai pagamino specialų vaiką - robotą, kuris turėjo įkūnyti Renesmee. 30kg svėręs robotas atrodė kaip gyvas vaikas! Tačiau kūrybinei grupei mechaninė Renesmee pasirodė per daug šiurpi, kad patektų į galutinę filmo versiją.

„Filmavome vieną sceną ir vos ją užbaigus, mechaninė lėlė lėtai atsisuko ir pažiūrėjo tiesiai į kamerą. Buvo labai nejauku!“ - kalbėjo filmo prodiuseris Wyckas Godfrey'is.

Šiurpiąją lėlę pamatysi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis