Lietuvoje gyvenantis serialo „Pretty Little Liars“ karštuolio antrininkas merginų dėmesiu nesiskundžia(INTERVIU)

Daugelis turbūt dar pamena tą išskirtinio balso berniuką, prieš keletą metų su savo dainavimo mokytoja pasirodžiusį viename televizijos šou. Tas berniukas, Ilja Aksionovas, šiandien jau 17-metis, projekte „Romeo ir Džiuljeta“ kovojantis dėl amžinojo įsimylėjėlio vaidmens.

Kaip talentingasis atlikėjas (kuris be visų savo talentų ir panašumu į „Pretty Little Liars“ aktorių garsėja!) susidoroja su netikėtai užgriuvusiu dėmesiu, kas jam gyvenime svarbiausia ir ar jo širdis laisva - sužinosite išskirtiniame interviu specialiai portalui panele.lt

Dalyvauji jau ne pirmame televiziniame projekte. Ar galėtum juos palyginti?

Kiekvienas projektas yra skirtingas, negaliu jų lyginti, juk ankstesniuose projektuose buvau dar visai vaikas. Kiekvienas muzikinis projektas duoda sceninės patirties, todėl jau žinau, ką darau ir kam. 

Aušrinė Abramaitytė ir Ilja Aksionovas
Aušrinė Abramaitytė ir Ilja Aksionovas
Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Ar projektas „2 minutės šlovės“ tau daug davė?

Jis man atvėrė kelią į visuomenę, davė galimybę parodyti save, o aš šia galimybe ir pasinaudojau.

Kaip manai, ar šiame projekte („Romeo ir Džiuljeta") komisija yra teisinga? Juk dažnai dalyvius pabara...

Aš neaptarinėsiu pačios komisijos, nes tai ne mano reikalas, mano darbas yra pasirodyti kuo geriau. Jeigu aš žinau, kad kritikuoja nepelnytai, tai ir nerimauti nėra ko. Dažnai pats jaučiu, kiek aš sugebėjau įvykdyti, kiek neįvykdžiau ir tik iš tokių dalykų galima ateityje pasimokyti.

Projektuose labai dažnai įsižiebia meilė, kaip manai, ar tau tai negresia?

Nemanau, kad kažkas panašaus galėtų įvykti, su visais dalyviais bendrauju draugiškai. Tuo labiau, kad esu jauniausias projekto dalyvis.

Tai gal turi merginą?

Šiuo metu - ne. Aš net draugams laiko rasti negaliu, tai ką kalbėti apie santykius...

Ar tenka sulaukti daug merginų dėmesio, gal jos tave kaip nors nustebina?

Pastaruoju metu dėl greito gyvenimo tempo žmonių, o ir merginų, nematau, todėl nieko išskirtinio nepastebiu. Kartais pamatau, kad atpažįsta gatvėje, bet to nesureikšminu. Kažkada seniai berniukas iš JAV atsiuntė man laišką, pamenu, jo vardas buvo Lukas ir jam tada buvo 5 metai. Jis nežinojo mano adreso, todėl išsiuntė laišką į mano seną muzikos mokyklą Visagine. Šis įvykis mane tikrai maloniai nustebino, netgi įkvėpė dar intensyviau siekti savo tikslų.

Graži mergina tau yra ta, kuri...

..moka prižiūrėti save ir nepersistengti, nes būna, kad merginos naudoja per daug makiažo arba renkasi per daug vulgarią aprangą ir tuomet atrodo vyresnės. Manau, reikia turėti gerą skonį ir parodyti savo geriausias puses, tokia mergina - visada graži.

Kaip manai, ar norint tapti žymiu ir geru atlikėju, būtinai reikia skandalų?

Žiūrint kokio lygio atlikėju norima tapti. Jeigu žmogus negali pritraukti gerbėjų ir dėmesio savo talentu, tai kuria skandalus, o kurie sąžiningai dirba ir siekia savo tikslų, tiems net nekyla klausimų, kaip tapti žymiam. Prie gabių atlikėjų žmonės linksta savaime.

Jau esi laikomas daugumos merginų numylėtiniu, kaip į tai reaguoji?

Man tai yra malonu, nes kuo gerbėjų daugiau, tuo aš labiau įsitikinęs, kad einu teisinga linkme. Gerbėjų meilė parodo mano darbo vertę.

Planuoji savo gyvenimą sieti tik su muzika, ar domiesi ir kitais dalykais?

Nors gyvenimą planuoju sieti su muzika, tačiau manau, kad ir atlikėjui privalu turėti išsilavinimą. Domiuosi daugybe dalykų, ypač traukia gamtos mokslai. Svarbu gyvenime turėti alternatyvą, jos ateityje taip pat sieksiu.

Muzikinis projektas - itin daug jėgų reikalaujanti veikla. O kaip geriausiai po intensyvios dienos pailsėti?

Išsimiegoti. Tačiau šiuo metu man būtent to ir trūksta. O kartais reikia tiesiog pabendrauti su artimu draugu, atsipalaiduoti dvasiškai.

Ko palinkėtum savo gerbėjams?

Likti savimi ir siekti savo tikslų, nes kiekvienas iš mūsų turime galimybių pasiekti viską, svarbu tikėti savimi, nes jeigu savimi netikėsi, tai niekas kitas tavimi irgi nepatikės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis