Grožio miegas: gudrybės, kurios pagerins išvaizdą tau miegant

Turbūt ne kartą esi girdėjusi terminą „grožio miegas“. Pasirodo, tai ne tik ištrauka iš pasakų knygos, miegant gali pagerinti savo išvaizdą!

Todėl šiandien pat prieš eidama gulti išbandyk miego gudrybes, kurių dėka atsikėlusi atrodysi efektyviau pailsėjusi ir pagražėjusi.

1. Patinę paakiai

Jeigu kiekvieną rytą tave erzina patinę paakiai, juose kaupiasi per daug skysčių. Išbandyk dvigubos pagalvės gudrybę: taip galva miegant bus aukščiau ir skysčiai nebesikaups paakiuose. Tai pat verta išbandyti paakių kremą, kurio sudėtyje yra kofeino, jis neleidžia skysčiams kauptis.

2. Naktinės garbanos

Nori padaryti plaukams paslaugą? Atsisakyk džiovintuvo! Išsiplovusi plaukus vakare leisk jiems natūraliai išdžiūti ir vos vos drėgnus patepk plaukų formavimo priemone. Tuomet susuk plaukus į 3-4 mažus kuodelius, o ryte džiaukis garbanomis!

3. Drėkink orą

Šildymo sezonas - tikras išbandymas tavo odai. Norėdama ją atgaivinti, drėkink orą: jei neturi specialaus oro drėkintuvo, puikiausiai tiks ir sudrėkintas rankšluostis, kurį reikia padžiauti ant radiatoriaus. Taip miegant tavo oda įgaus drėgmės ir atrodys elastingesnė.

4. Užkirsk kelią raukšlelėms

Kokiuose pataluose miega prabangios filmų herojės? Taip, šilkiniuose. O žinai, kodėl? Todėl, kad šilkas, priešingai nei medvilnė, švelnesnis veido odai ir užkerta kelią mažų raukšlelių susidarymui. Jeigu ryte pabundi su klosčių antspaudu skruoste, keisk savo pagalvės užvalkalą į šilkinį.

5. Baltesnė šypsena

Išsivaliusi dantis ant švaraus dantų šepetėlio užberk paprasčiausios sodos ir dar kartelį „išvalyk“ dantis. Po 5 minučių sodą išskalauk ir eik miegoti (jokiu būdu negerk ir nevalgyk) - ryte tavo dantys bus baltesni! Tiesa, šiuo patarimu nepiktnaudžiauk: dažniau nei kartą per savaitę naudojama soda ilgainiui gali pažeisti dantų emalį.

6. Ilgesnės blakstienos

Neišmesk seno blakstienų tušo šepetėlio - jį švariai išplovusi turėsi puikų įrankį! Prieš eidama gulti pamerk jį į ricinų aliejų ir brūkštelėk per blakstienas. Ricina stiprina blakstienas, daro jas tankesnes ir ryškesnes. Ryte aliejų nuvalyk akių makiažo valikliu.

7. Plaukų kaukė

Prieš eidama miegoti plaukus papurkš nenuplaunamu kondicionieriumi arba patepk specialiu plaukų aliejumi. Plaukai tiesiog dievina Arganų ir kokosų aliejų! Ryte atsibudusi džiaugsiesi pamaitintais plaukais, tiesa, neužmiršk jų kruopščiai išplauti.

8. Šerpetojančios nagų odelės

Jeigu tave kamuoja išsausėjusios nagų odelės, prieš eidama gulti patepk jas maitinamuoju kremu arba kosmetiniu aliejumi. Apmauk rankas medvilninėmis pirštinėmis, šilumos veikiamas aliejus giliau įsigers į odeles ir jos atsigaus per vieną naktį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis