Tūkstančius sekėjų turinti Milita Daikerytė atskleidė, kiek kainuoja jos grožis(INTERVIU)

„Lietuvos Balso“ dalyvė Milita Daikerytė(16) - jauna, bet labai populiari mergina. Savo „Facebook“ profilyje mergina turi daugiau nei 10000 sekėjų!

Nenuostabu, kad jos gyvenimu besidominčios merginos trokšta sužinoti, kaip Militai pavyksta puoselėti jos itin ilgų plaukų grožį, išsaugoti figūros linijas ir kiekviename žingsnyje atrodyti nepriekaištingai. Šiame interviu Milita atskleis, kiek vis gi kainuoja jos išvaizda.

Esi ne tik atlikėja, bet ir mokinė. Ko dėl įtempto gyvenimo tempo tau tenka atsisakyti?

Tenka atsisakyti daug ko, tarkim, sveikos mitybos, kurią labai vertinu, tačiau dėl laiko stokos ne visuomet pavyksta tinkamai pavalgyti. Tenka atsisakyti ir ilgų gulinėjimų lovoje savaitgaliais. Neretai ir pramogos lieka antrame plane. Bet man tai nėra didelis praradimas! Vietoj to nuveikiu labai daug prasmingų dalykų, kurie man neša tokį pat džiaugsmą ir malonumą.

Kiek valandų per parą miegi?

Neslėpsiu, esu tikra „pelėda“. Miegas man - svarbus dalykas ir žinau, kad neišsimiegojusi būsiu neproduktyvi. Mėgstu ilgai miegoti, tačiau retai gaunu tam progą. Turiu tokį įprotį: atsigulusi į lovą visada suskaičiuoju, kiek laiko miegosiu, ir užsistatau žadintuvą, kad suskambėtų po 7-8 valandų, nes tiek miego turi pakakti, nors aš, žinoma, su mielu noru miegočiau ilgiau...

Kiek laiko ir pinigų investuoji į savo grožį?

Yra dalykų, į kuriuos investuoju daugiau nei į grožį. Didžiąją dalį „suvalgo“ muzika ir procedūros, reikalingos gerai sceninei išvaizdai.  Kiek man tai kainuoja, sunku apskaičiuoti, kadangi nemažą dalį procedūrų galiu pasidaryti pati, pavyzdžiui makiažą, manikiūrą ar šukuoseną. Plaukus puoselėju grožio salone, kur dirba mano mama, todėl per mėnesį sutaupau apie 100Lt, nagams per mėnesį skiriu 50Lt, o kosmetikai išleidžiu daugiau, bet perku ją retai, sunku pasakyti tikslią sumą, vieną mėnesį išleidžiu 400 Lt, kitą -15Lt.

Milita Daikerytė
Milita Daikerytė
Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Be kokių procedūrų neįsivaizduoji savo gyvenimo?

Kaip ir daugelis merginų, negalėčiau gyventi be depiliacijos.

Ar lankaisi sporto klube?

Sportas yra mano variklis! Labai mėgstu sportuoti, tai vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Sportuoju beveik kiekvieną dieną, jeigu ne sporto salėje, tai šokių aikštelėje. Prisiversti sportuoti kartais būna sunku, bet išėjus iš sporto klubo, jaučiuosi pailsėjusi ir visi sunkumai lieka už nugaros.

Kokius žinai geros savijautos receptus, kurie padeda atrodyti žvaliai?
Dabar galėčiau pradėti kalbėti jogos terminais, nes  truputį domiuosi joga ir praktikuoju ją, o kaip tik ten ir sužinojau geros savijautos receptus, žinau keletą pratimų, kurie labai padeda! O pats geriausias puikios savijautos užtaisas yra šypsena veide ir pozityvus požiūris. 

Kaip dažnai lankaisi pas plaukų stilistą, kosmetologą, stilistą?

Jeigu atvirai, į grožio saloną tenka užsukti beveik kasdien, nes ten dirba mano mama, bet pačioms procedūroms laiko skiriu labai nedaug ir darausi jas tik esant būtinybei.

Kas tau svarbiausia renkantis drabužius?

Renkantis drabužius svarbu yra nuotaika ir savijauta. Taip pat labai svarbus laikas, kurį skiriu apsipirkimui, bei konkretus tikslas.

Ar būna tokių dienų kai neturi ką apsirengti?

Būna! Manau, kad daugeliui merginų taip nutinka. Atrodo, dar savaitgalį nusipirkai naujus džinsus ar megztuką, o atidarius spintą nematai nieko, kas gražiai atrodytų. Visa laimė, kad kasdieniams drabužiams didelio dėmesio neskiriu, todėl dažniausiai apsirengiu tai, kas papuola po ranka.

Ką visada galima rasti tavo kosmetinėje?

Mano kosmetinėje visada galima rasti lūpų blizgesį ar balzamą lūpoms. Labai mėgstu ,,Coca-Cola'' skonio vazeliną. 

Ar vaikaisi garsių vardų rinkdamasi kosmetiką ir grožio priemones?

Garsių vardų nesivaikau, vaikausi priemonių, kurios užsitarnavo savo gerą vardą ne be priežasties. 

Ar tau patinka ekologiškos grožio prekės?

Taip, labai vertinu ir prioritetą skiriu būtent ekologiškoms bei organinėms priemonėms.

Kaip manai, ar graži mergina visada yra laiminga mergina?

Grožis ir laimė yra labai skirtingi dalykai! Iš vienos pusės, mergina visada siekia ,,tobulybės“: ji nori būti ir graži, ir laiminga. Tačiau labai dažnai tas grožis tampa kauke ir dažniausiai viskas nėra taip, kaip atrodo iš išorės...

Dalyvauji „Lietuvos Balse“. Ar tokie šou apverčia visą gyvenimą aukštyn kojomis?

Lietuvoje tokio formato projektai įneša daug pokyčių ir tikrai gali apversti dalyvio gyvenimą. Atlikėjui atsiveria naujos galimybės siekti aukštumų karjeroje, bet tai priklauso tiek nuo dalyvio, tiek nuo sėkmės.

Ar sieji savo ateitį su Lietuva, ar ketini čia toliau kurti ir dainuoti?

Labai nemėgstu kažko planuoti, nes dažniausiai viskas įvyksta visai kitaip, nei tikiesi. Labai myliu Lietuvą, todėl savo vaikus norėčiau užauginti čia.  Kol kas tikrai pažadu džiuginti savo klausytojus naujomis dainomis, o kaip viskas vyks toliau - pamatysime!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis