Pasaulyje merginų gretose plintantis „iPhone body“ kūno tipas: pasitikrink, ar jis tau negresia (FOTO)

Nieko nenustebins faktas, jog technologijos veda pasaulį pirmyn. Be modernaus išmaniojo telefono, naujausio modelio nešiojamo kompiuterio ar planšetės neįsivaizduojamas kasdieninis gyvenimas. Keista tik tai, jog technologijos ne tik pagelbėja atliekant kasdieninius buitinius darbus, padeda gilinant žinias, bet ir... formuoja mūsų figūrą.

Susipažinkite su terminu „iPhone body“. „iPhone body“ - tai išmaniųjų technologjų suformuotas figūros tipas, kuris pasižymi palenktu kaklu, kreiva nugara ir iškreiptais pečiais. Gydytojai iš įvairių pasaulio šalių skambina pavojaus varpais - negalima ignoruoti technologijų sukeltų sveikatos problemų, mat „iPhone body“ figūros atsiradimas vėlesniame amžiuje gali sukelti baisius skausmus bei pagreitinti senėjimo procesus.

Anot tyrėjų bei medikų, šis grėsmingasis figūros tipas dažniausiai pasitaiko itin jaunų žmonių gretose, mat priklausomybė nuo šiuolaikinių technologijų pradeda vystytis jauname amžiuje. Jei namuose naudojiesi nešiojamuoju kompiuteriu sėdėdama netaisyklingoje padėtyje, gatve vaikštai sukumpusi, įsmeigusi žvilgsnį į mobilųjį telefoną, o važiavimo viešuoju transportu neįsivaizduoji be naudojimosi planšete, į kurią panarini galvą, tuomet beveik nėra abejonės, jog gana greitai tavo figūra iš liaunos, grakščios gali transformuotis į tikrą iPhone body.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Šis kūno tipas pasižymi ne tik į priekį pasvirusia nugara, kuri sudaro vadinamąjį kupriaus efektą, bet ir neretai jį turint matyti išsikreipusių pirštų vaizdas, kurio kaltininkas yra dažnas naudojimąsis išmaniuoju telefonu. Ilgą laiką rašant žinutes ar scrollinant naujienas socialiniame tinkle deformuojasi rankų pirštai, kurie gali sudaryti ne tik estetinę, bet ir rimtą medicininę problemą.

Žinoma, merginoms aktualiausias yra kumpos eisenos klausimas, juk daugelis iš mūsų norime būti tiesios, pasitempusios ir moteriškos. Deja, jei neatsakingai naudosimės šiuolaikinėmis technologijomis, vengsime judėjimo, nelavinsime nugaros, rankų raumenų, netreniruosime pečių juostos, net labai jauname amžiuje galime susidurti ne tik su estetine problema, bet ir dideliais skausmais. Vertėtų atminti, jog mobilusis telefonas ar kompiuteris turėtų būti naudojami kiek galima rečiau. Derėtų pasistengti, jog naudojantis šiomis priemonėmis laikysena išliktų tiesi, o technologiniai prietaisai būtų laikomi saugiu atstumu, jog nepakenktų akims ar nugarai.

Jei „iPhone body“ apibūdinimas tau pažįstamas, estetinis vaizdas nebetenkina, o galbūt net esi pajutusi pirmuosius sveikatos sutrikimo požymius, kaipmat stenkis mažinti laiką, praleidžiamą prie šiuolaikinių technologijų. Ne vien dėl išvaizdos, o ir dėl savo sveikatos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis