Ką vaikino veiksmai išduoda apie jo jausmus tau?

Kartais kūno kalba atskleidžia daugiau, nei mūsų pasakyti žodžiai. Dažniausiai mes nemokame nuslėpti simpatijos, nors atkakliai ją neigiame. O kaip atpažinti, kad vaikinas tau šį tą tikrai jaučia, nors paklausti to bijai?

1. Jeigu bendraudamas su tavimi vaikinas uždeda ranką tau ant peties ir taip laikosi atstumo, tai rodo, kad vaikinas bijo su tavimi suartėti ir tave arčiau prisileisti. Galbūt jis bijo, kad jį atstumsi?

2. Jeigu susitikus su vaikinu jis apkabina tave per pečius ir kelias akimirkas palaiko glėbyje, tai reiškia, kad jis trokšta tave globoti. O jei jis taip elgiasi matant jo draugams, tai ženklas, jog tu jo gyvenime - ypatinga!

3. Stebėk jo žvilgsnį: jei jis nuolat tave stebi, o akių kontaktą jums nekalbant išlaiko ilgiau nei keletą sekundžių, tu jam rimtai rūpi. Atsakyk tuo pačiu, o svarbiausia - šypsokis!

4. Jeigu vaikinas nevengia fizinio kontakto (nuolat tave paliečia, nubraukia plaukus tau nuo veido ir t.t.), jis nori parodyti, kad svajoja su tavimi suartėti ir taip nevalingai bando tave prisijaukinti.

5. Draugauji su vaikinu, bet nežinai, ar jo jausmai tikri? Paklausk jo, ką jis tau jaučia. Jei vaikinas iškart pažvelgs sau į batus ar susikiš rankas į kišenes - nieko gero nelauk. Tačiau jei vaikinas nė sekundei nenusuks nuo tavęs akių ir pradės smarkiau kvėpuoti, atsakymas ir taip aiškus.

6. Jeigu vaikštote susikibę už rankų, stebėk, ar vaikinas siekia sunerti pirštus. Pirštų sunėrimas reiškia, kad vaikinas tavimi pasitiki ir nori tave laikyti kuo arčiau savęs.

7. Vaikinų bučiniai - geriausi santykių indikatoriai. Jei vaikinas tave bučiuodamas suima abiem rankomis tavo veidą ar viena ranka laiko už galvos, o kita - už liemens, tu jam tikrai svarbi ir jis aistringu savo bučiniu siekia tai įrodyti.

Daugiau vaikino kūno kalbos paaiškinimų rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis