Širdies reikalai: Harry Styles atskleidė, kas jį sieja su Kendall Jenner

One Direction“ fanės praėjusią savaitę kraustėsi iš proto: viešumoje kartu buvo pastebėtas grupės narys Harry Styles(19) ir Kardashian klano atstovė Kendall Jenner(18)! Nejaugi garsioji gražuolė pagaliau užkariavo vieno populiariausių pasaulio vaikinų širdį?

Porelė pirmą kartą buvo pastebėti išvykstantys Harry automobiliu iš restorano, kur jiedu tą vakarą vakarieniavo. Kendall šeimai artimi šaltiniai teigia, kad Harry netgi apsilankė Kendall tėčio Bruce Jenner namuose ir ten nakvojo! Įdomu, kaip Harry pavyko palikti tokį gerą įspūdį, nes Bruce Jenner neslepia, koks griežtas yra savo jaunėlių dukrų pasimatymų klausimu.

Nenuostabu, kad nuo vakarienės restorane paparaciai įnirtingai sekė Kendall ir Harry. Tačiau jiems nieko nepavyko pagauti: dėl įtemptų darbotvarkių jiems nepavyko susitikti iki pat sekmadienį vykusių „American Music Awards“. O štai čia Kendall jau nebepraleido progos parodyti išskirtinio dėmesio naujajam savo draugus: „One Direction“ laimėjus geriausio albumo apdovanojimą, Kendall pribėgo prie Harry ir visų ceremonijos svečių akivaizdoje jį stipriai apkabino. Įvykį stebėję žiūrovai teigia, kad abu jaunuoliai džiaugėsi vienas kito dėmesiu.


Harry Styles. REUTERS/Scanpix nuotrauka

Tačiau Harry mėgsta būti nuoširdus ir atviras savo gerbėjoms. Vakar laidos „Good Morning America“ metu atlikėjas pareiškė, kad jo ir Kendall niekas nesieja. Paklausus, ar jis turi merginą, Harry atsakė, kad jo širdis laisva. „Directionerės“ gali atsipūsti ir toliau kurti „fanfiction“ istorijas apie savo numylėtinį - bent jau kol kas visas romantiškas dainas Harry dovanoja tik joms.

„One Direction“ pristatė naują albumą „Midnight Memories“! Jo dainas rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis