Taupyklė: kaip iš turimų drabužių susikurti Kalėdinio vakarėlio stilių?(FOTO)

Dažnai merginai šventinę nuotaiką apkartina nerimas dėl artėjančių vakarėlių ir susibūrimų vilktinės. Ką apsirengti, kad draugės slapčia pavydėtų, o draugai giliai širdy panorėtų tapti ne tik draugais? Kaip pasidažyti, kad peržiūrint vakarėlio nuotraukas norėtųsi braukti juoko, o ne gėdos ašaras?

Kur apsipirkti, kad pinigų užtektų ne tik suknelei, bet ir dovanoms? Visi šie ir dar daugiau tokio pobūdžio klausimų neleidžia atsikratyti streso net stebuklinguoju metų laiku. O be reikalo. Žemiau pateiktas veiksmų planas, išbandytas realybėje, padės lengviau susidoroti su moteriška pareiga švenčių proga šviesti ryškiau už Kalėdų eglutę.

Esminis dalykas, lemiantis sėkmę:
Kai imsiesi šventinio garderobo rinkimosi būk gerai išsimiegojusi, antraip gali prisnūst ant krūvos drabužių, išverstų iš spintos, nepersivalgiusi, kad neįtilpusi į kokią nors darželio laikų suknelę, negalėtum savęs kaltinti, jog vėl neatsispyrei šokoladui, ir nesusipykusi su antrąja puse, nes tai visada priverčia nutrinti liniją tarp žavaus šelmiškumo ir vulgarumo.

1. Neskubėk, apsiginklavusi kreditinėmis ar tėvų pinigais, bėgti į parduotuvę. Atverk savo spintos duris. Legenda byloja, jog moteris savo spintoje gali rasti bet ką: nuo seniai pamirštos, vieną sykį devėtos suknelės iki vartų į Narniją.
2. Išsirink keletą jau seniai viešumoje dėvėtų suknelių bei prie jų derančių švarkelių.
3. Užverk spintos duris ir daugiau jų neatidaryk, kad ir kaip knietėtų išsiversti lauk visus drabužius.Tai veda į chaosą, beviltiškumą ir savigraužą.
4. Išmėgink kiekvieną suknelės ir švarko derinį kartu su makiažu. Nepabijok ryškaus akių makiažo ir blankių lūpų, tai kur kas praktiškiau nei pasirinkti švelniai paryškintas akis ir visą vakarą praleisti su lūpdažiu rankose.
5. Neskubėk kabinti ant savęs visų namuose rastų papuošalų. Posakis „daugiau yra mažiau“ vis dar atspindi pagrindinį skoningos aprangos principą. Rinkis arba masyvius auskarus, arba kaklo papuošalą.
6. Žinoma, gali rinktis įmantrią šukuoseną, tačiau puiki alternatyva yra tiesiog susigarbanoti arba išsitiesinti plaukus atsižvelgiant į tai, kaip jie atrodo kasdien.

Klaida: jokiu būdu nesirink gėlėtos suknelės. Akivaizdu - gėlės žiemą nežydi, tad ir tu nesužydėsi sniegu besidabinančiu metų laiku pasipuošusi gėlėta suknele.

Galiausiai, kad ir kiek merginos beniurzgėtų dėl savo sunkios dalios, iš tiesų joms patinka puoštis, o svarbiausia - matyti save dailią veidrodyje ir žinoti, jog yra šio to verta. Juk ruošiantis šventėms svarbu nusiteikti, o tada jau eisis kaip pasakoje - iš moliūgo į karietą, iš Pelenės - į princesę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis