KONKURSAS BAIGTAS. Įstok į PANELĖS spalio mėnesio knygų klubą ir laimėk 1 iš 3 puikių knygų!

Laimėtojos yra: Justės Zinkevičiūtės knygą „Puodelis kavos prie jūros“ laimėjo Ugnė Verbickaitė, Philippa Pearce „Tomo vidurnakčio parkas“ laimėjo Agnė Stankevičiūtė, Tudi Canavan „Paskutinė laukinė“. Trilogijos „Penketo amžius“ antroji knyga“ laimėjo Viktorija Dzimidaitė. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Spalio mėnuo daugeliui asocijuojasi su pilkuma, nostalgija vasarai bei stiprėjančiu šaltuku. Neverta pasiduoti niūrioms rudeninėms nuotaikoms - kai rankose gera knyga, jokios oro kaitos nesvarbu. Sudalyvauk PANELĖS knygų klube ir laimėk vieną iš trijų šaunių knygų!

Alma litteros leidyklos naujienos - tavo dėmesiui. Tau tereikia atidžiai perskaityti knygų aprašymus ir sugalvoti, kokios knygos norėtum.

Justė Zinkevičiūtė „Puodelis kavos prie jūros

Tavo rankose – ypatinga knyga. Ją sudaro aktorės, kūrėjos Justės Zinkevičiūtės pokalbiai su savimi prie puodelio kavos. Auksiniai pusvalandžiai – laikas, kurį Justė skiria tik sau. Savo mintims, jausmams, atsakymams į klausimus, iš ko susideda moters laimė, kas padeda jai tapti gražiai, kokios paslaptys slypi kasdienybėje...

Į šiuos pokalbius įsitraukia Justės brolis Ernestas, taip pat jos įkvėpėjos – bičiulės aktorės, verslininkės, pasaulinės kino žvaigždės.

Tai knyga, kurią visada norisi turėti – kad atsivertusi ją bet kurią akimirką nusišypsotum ir prisimintum, kas esi: nepakartojama, nuostabi moteris, verta kasdienio puodelio kavos prie savo jūros.

Justė Zinkevičiūtė – moteris, dukra, anūkė, sesė, draugė, TV serialų ir kino aktorė. Gyvena pajūryje. Vaidina. Tuo, kas įkvepia pačią, dalijasi su kitais.

Pakviesk save išgerti kavos. Neieškok tinkamos akimirkos, nes geresnės už dabar nebus!

Justė

Philippa Pearce „Tomo vidurnakčio parkas

Tomą tėvai kelioms vasaros savaitėms išsiunčia pas tetą ir dėdę, jis nusiteikia, kad tai bus ilgos ir nuobodžios dienos. Bet štai vidurnaktį atviromis akimis gulėdamas seno namo bute berniukas išgirsta, kaip pirmo aukšto hole valandas muša didžiulis švytuoklinis laikrodis.

Vienuolika... Dvylika... Trylika...

Trylika! Tomas tyliai išsmunka pro duris, nulipa žemyn ir patenka į nuostabų parką. O visi tvirtina, kad jokio parko prie namų nėra.

Vidurnakčio parke Tomas patirs nuotykių, stebuklų ir susitiks su vaikais. Ar tie vaikai tikri? Gal jie tik šmėklos? O gal pats Tomas tėra vaiduoklis?..

Tai viena svarbiausių XX amžiaus vidurio knygų jauniesiems skaitytojams. 1958 metais ji apdovanota Karnegio (Carnegie) medaliu – svarbiausia kasmetine Didžiosios Britanijos vaikų ir jaunimo literatūros premija. O 2007 metais, minint šios premijos 70-metį, „Tomo vidurnakčio parkas“ įrašytas į geriausių apdovanotųjų knygų dešimtuką.

Tudi Canavan „Paskutinė laukinė“. Trilogijos „Penketo amžius“ antroji knyga


Australijoje gyvenanti rašytoja Trudi Canavan pirmąjį romaną išleido 1999 m. ir jis pelnė „Aurealis“ apdovanojimą už geriausią fantasy žanro knygą. Debiutinė jos trilogija „Juodasis magas“ susilaukė tarptautinio pripažinimo, į „Sunday Times“ perkamiausių knygų dešimtuką pateko ir visos trys „Penketo amžiaus“ dalys. Aurajos gyvenimo istoriją po laimėto mūšio su pentadrijiečiais pasakojanti „Paskutinis iš laukinių“ yra antroji šios trilogijos knyga.

Ratiečių ir pentadrijiečių karas baigėsi Šiaurės Itaniją nuo užpuolikų apgynusių Baltųjų burtininkų pergale. Tačiau lemiamame mūšyje galingiausią priešininkų burtininką įveikusi Auraja neturi ramybės. Sapnuose ją persekioja mūšio lauke kritusių karių priekaištai, o šios naštos negali palengvinti net ir dievai. Aurają vis dar skaudina ir prisiminimai apie buvusį mylimąjį, po mūšio ją palikusį sapnų pynėją Lejardą.

Savo sąmonėje saugantis dievų pasmerkto ir Baltojo burtininko Jurano nužudyto sapnų pynėjų vado Miraro prisiminimus, Lejardas pasitraukia į kalnus. Jį lydi paslaptinga burtininkė Emerala – ko gero, paskutinė laukinė. Ypatingų magiškų galių turinti moteris padeda Lejardui surikiuoti ramybės neduodančius prisiminimus. Tai, ką jiedu atranda, amžiams pakeis ne tik Lejardo gyvenimą, bet ir Aurajos likimą. Bei visą dabartinį pasaulį.

„Nuostabus, kruopščiai apgalvotas pasaulis ir intriguojantis siužetas sužavės visus geros fantastikos mėgėjus“. Jennifer Fallon

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis