Filmas savaitgaliui: ką verta pamatyti namie?(VIDEO)

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Ką žiūrėsime šį savaitgalį?

„Eat Pray Love“

Valgyk, melskis ir mylėk - štai tokį planą gyvenimu ir santuoka nusivylusi rašytoja sugalvojo įgyvendinti per metus. Ji sugalvojo aplankyti ir pagyventi trijose šalyse: Italijoje, kur ji mėgausis geru maistu, Indijoje, kur ieškos dvasios ramybės, ir Indonezijoje, kur tikėsis rasti meilę. Šilta ir jauki istorija apie tai, kaip dėl darbo ar šeimos užmirštame save ir tai, kas gyvenime svarbiausia.

„Safety Not Guaranteed“

Skelbimas laikraštyje: ieškau bendražygio kelionei į ateitį. Saugumas - negarantuotas. Vietinio laikraščio žurnalistai nusprendžia patyrinėti, kas tas keistuolis, sugalvojęs į ateitį nukeliauti. Praktiką laikraštyje atliekanti mergina apsimeta, kad susidomėjo skelbimu, ir susiruošia išsiaiškinti, kokį planą turi skelbimo autorius. Pabaiga jus nustebins!

„50/50“

Jaunas ir sveikai gyvenantis vaikinas netikėtai sužino, kad serga vėžiu. Atrodo, darė viską, kad jokia liga „neprikibtų, o štai ėmė ir susirgo... Negana to, jį palieka ilgametė mergina! Vaikinui gydytojai paskiria psichologo konsultacijas, kurių metu jis susipažįsta su pradedančia psichologe, kuri padės jam emociškai pasveikti. Tačiau tarp jų įsižiebia meilė...

„The Five-Year Engagement“


Ką daryti, jei vaikinas pasipiršo, tačiau vestuvėms laiko niekaip neatsiranda? Ilgai draugaujanti porelė nusprendžia tuoktis, tačiau kliūtys jų vedyboms nuolat sutrukdo. Ir taip net penkerius metus! Ilgainiui jie pradeda svarstyti, kad visa tai vyksta tik todėl, kad jie suprastų, jog nėra vienas kitam skirti? O gal atvirkščiai?

Daugiau filmų savaitgaliui rasi ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis