Neturinčioms ką veikti atšilus orams: geriausi pasiūlymai

Saulėtomis dienomis nesedėk namuose - po pamokų ar paskaitų skubėk į miestą ir pasirinkusi vieną iš tau siūlomų veiklų smagiai praleisk laiką. Pavasaris nuotykių bei šiltų emocijų kupinas sezonas, kurį privalai praleisti įsimintinai. Juk prabudus gamtai prabunda ir mūsų nuotaika! Štai daugybė pasiūlymų, ką veikti atėjus šiltajam sezonui:

Atlik kažką tau nebūdingo! Gali nusidažyti sruogas pastelėmis. Jei esi įpratusi dažytis minimaliai – susikurk rokerišką arba pankišką įvaizdį. Sukurk filmuką vaikinui, jame gali įamžinti meilės prisipažinimą, anekdotą ar bet kokį kitą juokelį. O gal parašysi laišką? Tikrą laišką, kurį paštininkas nuneš adresatui? O gal atnaujinsi savo seną megztinį?.. O gal kilo ir pačiai idėja? Įgyvendink ją!

Gamink! Gal visada svajojai pasigaminti naminių ledų, bet niekada nerasdavai laiko? O gal kaip tik, tau nesiseka gaminti, nors žinai patarlę: „Kelias į vyro širdį eina per skrandi“? Tuomet kodėl tau neišbandžius gaminti būtent dabar, kai esi viena? Ypač kai įvairiausių receptų, tinkančių vasariškam vakarui internete pilna! Beje, galimas dar ir toks variantas – jeigu nieko neišeis, niekas ir nesužinos!..

Sportuok! Tikriausiai tai pats dažniausias patarimas, kai neturi ką veikti, tačiau tikrai ne prastas. Juk dabar vasara, o sporto rūšių yra įvairių, o ypač tokių, kuriais gali užsiimti lauke! Bėgiok – po stadioną, parke, iki parduotuvės ar tiesiog kur užsigeidi... Jeigu turi, važinėkis riedučiais, riedlente, o jei ne, bet gyveni didmiestyje – išsinuomok. Šitaip atgaivinsi senus įgūdžius, o gal kaip tik išsiugdysi naujus, bet kokiu atveju – tai bus nauja veikla.

Fotografuok! Gėlę, boružę, debesį, šunį, medžius... Nenori gamtos? Pastatus. Nepatinka? Tuomet gal praeivius? Įsiamžink patikusį derinuką, o gal kaip tik netikėtą, originalų akcentą aprangai suteikusį žavesio? O gal tai tau dar nematyta šukuosena? O gal kaip tik įamžink juokingai apsirengusį žmogų? Gali fotografuoti ir save! Nebūtinai apsiribok tik „selfiais“, juk yra laikmatis! Ir štai, turėsi nuotraukų albumą. Jomis galėsi papuošti kompiuterio ar telefono ekraną, o gal jas išsiryškinsi ir paversi vienetinėmis atvirutėmis?

Pasinerk į kitą pasaulį! T. y. perskaityk senai žadėtą knygą ar pažiūrėk be galo romantišką, o gal kaip tik krauju pertekusį filmą! Bet svarbiausia, kad pasirinktum knygą ar filmą, nuo kurio negalėtum atsitraukti. Jei jau turi variantų – puiku, jei ne – gal kada tau patarė draugai? Ir išbadyk knygą skaityti lauke ant žolytės, o jei gyveni daugiabutyje – balkone, tas pats galioja filmo žiūrėjimui, jei turi nešiojamą kompiuterį, neškis jį į balkoną ir filmus žiūrėk po žvaigždėmis.

Dalyvauk nemokamose grupinėse treniruotėse. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose visą vasarą vyskta daugybė grupinių sporto užsiėmimų – Vilniuje „Sveikas miestas“ , „City Yoga“, Kaune „Judėk sveikai“ ir kt. Tai įvairiausios šokių, jėgos, kardio ar jogos treniruotės – kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią. Sportuojant ne tik stiprinsi savo kūną, bet ir gerai praleisi laiką, susipažinsi su naujais žmonėmis, o galbūt ir susirasi naujų draugų. Nepamiršk tinkamai pasiruošti treniruotei – pasiimk geriamojo vandens, pasidomėk ar reikia specialaus kilimėlio, kitų atributų sportavimui.

Savanoriauk. Savanoriavimas tau nieko nekainuos, bet atneš neįkainojamos patirties. Ne tik sužinosi naujų dalykų, susirasi bendraminčių, bet ir įgausi patirties, praversiančios ateityje. Savanorystė gali būti įvairi – nuo maisto banko iki festivalių.

Ieškok nemokamų renginių. Atšilus orams vyksta daugybė nemokamų renginių – koncertų, įvairių žygių, parodų ir panašiai. Pasidomėk, kas vyskta tavo mieste ir dalyvauk smagiausiuose renginiuose. Nebijok išbandyti kažką naujo – tai gali būti smagi patirtis, atnešanti pozityvių naujovių į tavo gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis