Naujųjų metų bučinys - kvailystė ar romantiška tradicija?

Turbūt ne kartą esi mačiusi šventinį filmą, kurio herojai Naujųjų metų naktį skaičiuoja paskutines sekundes iki vidurnakčio, o jam atėjus karštai pabučiuoja savo gyvenimo meilę.

Naujametinis bučinys - Vakarų kultūroje paplitusi tradicija (lygiai kaip ir bučiavimasis po kadagio šakele per Kalėdas ar žūtbūtinės poros paieškos Valentino dieną), tačiau ar ji tikrai egzistuoja, o gal mes tiesiog norėtume, kad ši tradicija būtų tokia pat reikšminga, kaip ir 12 Kūčių patiekalų ar kiaušinių daužymas per Velykas?

Smagu tiems, kurie turi ką tą Naujųjų vidurnaktį bučiuoti. O ką daryti vienišiams ar nesėkmingai įsimylėjusiems? Griebti pirmą pasitaikiusį prašalaitį ir tikėtis, kad jis atsakys tuo pačiu? Taip gali nutikti nebent filmuose, nes bet koks netikėtai bučiuotis priverstas žmogus tikrai būtų šokiruotas, ir, tikėtina, pabėgtų nuo tokios drąsos kiek kojos neša.

Vakarų jaunuoliai (o tarp jų - ir žymiausios žvaigždės) jaučia spaudimą žūtbūt gauti Naujametinį bučinį. Ši tradicija yra pernelyg sureikšminta, daugelis mano, jog tas, kuriam nepavyko pasibučiuoti Naujųjų metų naktį, yra nevykėlis ir jo gyvenimas yra kažkoks „ne toks“. Netgi gražuolė Kendall Jenner viešai pareiškė, kad labiau už viską norėtų Naujųjų metų bučinio. Jį padovanoti pasisiūlė tūkstančiai Kendall gerbėjų, įdomu, ar nuo to ji - laimingesnė?

Svajoji apie Naujametinį bučinį? Jei jo nebus, atsimink, kas nutiko Taylor Swift. Praėjusiais metais mušant paskutines 2012-ųjų metų sekundes ji romantiškai bučiavosi su geidžiamuoju Harry Styles, o po maždaug mėnesio jų keliai išsiskyrė. Naujametinis bučinys - anokia tikrų jausmų garantija...

Todėl dėti visas viltis, o tuo labiau tikėtis, kad slapta tavo simpatija „susiprotės“ parodyti savo jausmus vidurnaktį, yra tiesiog beprasmiška. Geriau džiaukis, kad Naujuosius metus sutinki su žmonėmis, kurie tave myli, vertina, geba prajuokinti, o ne vaikosi kažkokių filmuose matytų tradicijų, kurios iš esmės nieko nereiškia. Ką rinktumeisi - nejaukų bučinį ar nuoširdžius palinkėjimus ir sveikinimus? Tad šįmet mušant vidurnakčiui geriau nesigraužk, kad vėl esi vieniša, o užsimerk ir sugalvok norą, kurį stengsiesi išpildyti Naujaisiais. Siek tikrų jausmų, o ne viešų prisipažinimų. Ieškok įkvepiančių kelionių, o ne tik gražaus paveikslėlio, kuriuo galėtum pasipuikuoti „Instagram“. Mylėk save: kartais tinginčią, kartais liūdinčią, kartais susivėlusią ar su ne vietoje ir ne laiku išdygusiu spuogu. Atmink, kad net ir užkietėjusiems vienišiams bent kartą gyvenime į širdį pasibeldžia meilė. Tačiau ji - įnoringa dama: jos nei prisikviesi, nei paskubinsi. Linkime ir tau tokiai būti.

Sėkmingų ir įkvepiančių Naujųjų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis