Filmas savaitgaliui: ką verta pamatyti namie?

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Ką žiūrėsime šį savaitgalį?

„The Kings Of Summer“

Kai tau „niolika“, tėvai dažniausiai atrodo kaip labiausiai nieko nesuprantantys ir nežinantys žmonės. Jie liepia laiku pareiti namo, ruošti namų darbus, neleidžia pasikviesti draugų... O kas, jei galėtum gyventi savo namuose, kur tėvų - nė kvapo? Būtent tokią idėją ir sugalvoja įvykdyti šio filmo herojai. Jie atokioje vietoje miške pasistato sau namą ir pabėga iš namų gyventi savarankiško gyvenimo. Tačiau kiek šie prie patogumų pratę vyrukai iškęs laukinėje gamtoje?..

„Riding In Cars With Boys“

Pagrindinė filmo herojė moskleivė Beverlė turi daugybę planų, kurie sugriūva sužinojus, jog ji laukiasi. Dėl netikėto nėštumo ji priversta tekėti už ne itin mylimo savo vaiko tėvo, kuris nesugeba rūpintis savo nauja šeima ir nuolat ieško progų pasilinksminti. Tačiau Beverlė nepasiduoda ir iš paskutiniųjų stengiasi padaryti karjerą, auginti sūnų ir atrasti laimę. Juokingai graudi juosta, kurią privalo pamatyti kiekviena mergina! Filmo anonsą rasi ČIA.

„Bling Ring“

Ar norėtum apsilankyti mylimos žvaigždės namuose? O pasipuošti jos apdarais? Miegoti jos lovoje? Skamba kaip svajonė? Grupelė amerikiečių paauglių prieš keletą metų iš nuobodulio sugalvojo... įsilaužti į įžymybių namus! Jaunuoliai neblogai apšvarino žvaigždes: vogė prabangius papuošalus, batus, meno kūrinius ir linksminosi jų namuose, kol įžymybės būdavo išvykusios. Režisierė Sofia Coppola šią tikrą istoriją perkėlė į filmą apie gaują pavadinimu „Bling Ring“, kur vieną pagrindinių vaidmenų atlieka garsioji Emma Watson.

„The Oranges“

„Gossip girl“ žvaigždė Leighton Meester įkūnija merginą, grįžusią į mažą miestelį po studijų pagyventi tėvų namuose. Jai greitai ten pasidaro nuobodu, todėl ji sugalvoja užmegzti romaną su kaimynu, kuris yra geriausias jos tėčio draugas. Štai tuomet ir užverda tikra painiava... Turime paminėti, kad šio filmo aikštelėje įsižiebė meilė tarp dabar jau sužadėtinių Leighton Meester ir Adam Brody!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis