Sparčiai populiarėjantis aktorius Austinas Butleris: niekada nežiūrėsiu į „pasikėlusią“ merginą(FOTO)

Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" kiekvieną penktadienį galite rasti vis naują gražuoliuką. 2013 metais Lietuvos gražuoliai atsakinėjo į klausimus apie merginas, grožį, meilę bei dalino Jums patarimus. Šiais metais rubriką paįvairinsime ir karštuoliais iš užsienio!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Austiną.


Austin Butler. AOP nuotrauka

Šiandien Austin Butler (22) yra karščiausias televizijos serialų blondinas. Seriale „Kerės dienoraščiai“ išgarsėjęs kaip Sebastianas Kidas, gražuolis nestokoja merginų dėmesio, o šimtus gerbėjų rastų turbūt kiekvienoje pasaulio šalyje. Aktorius ne tik moka groti fortepijonu ir gitara, bet ir kolekcionuoja muzikos intrumentus. Laisvalaikiu Austinas stengiasi palaikyti gerą kūno formą – žaidžia krepšinį, važinėjasi dviračiu arba bėgioja.


Austin Butler. AOP nuotrauka

Jeigu tau, kaip ir tavo herojui Sebastianui Kidui, patinkančios merginos tėtis draustų su ja susitikinėti, kaip elgtumeisi?

Žinoma, stengčiausi vis tiek su ja susitikti! Kiekvienas vaikinas labiausiai nori tos merginos, kurios negali gauti, todėl tai kelia vidines audras. Suvilioti tokią mergina tampa tikru iššūkiu, o sunkumus mėgstu ir realybėje.


Austin Butler. AOP nuotrauka

Ar tau svarbus pasitikėjimas? Ką manai apie mylimojo sekimą ir nuolatinį tikrinimą?

Ištikimybė, kaip ir pasitikėjimas, yra labai svarbus dalykas bet kokiuose santykiuose. Ar tai būtų santykiai su jūsų mylimuoju, ar geriausia drauge, ar komandos nariu.
Kai tik pradedate jausti norą tikrinti vaikino telefoną ar bandote „nulaužti“ „Facebook“ slaptažodį, dingsta abipusis pasitikėjimas. Tai tikrai gali sužlugdyti bet kokius santykius.


Austin Butler. AOP nuotrauka

Kokios merginos tau labiausiai patinka?

Nesavanaudės, kurios rūpinasi kitais. Labai daug apie merginą pasako jos elgesys su padavėju ar kitu aptarnaujančiu personalu. Jeigu mergina su jais elgiasi kaip su tarnais, prastesniais už save, mano dėmesio ji nesulauks.


Austin Butler. AOP nuotrauka

Ką patartum merginoms, kurioms trūksta pasitikėjimo savimi?

Kuklumas – labai žavus bruožas, kuris gali netgi padėti susirasti vaikiną. Štai seriale Kerė yra labai nedrąsi, bet miela mergina, kuriai neįmanoma atsispirti.
Anksčiau pats jutau nerimą prieš užkalbindamas patinkančią merginą, tačiau ilgainiui įgijau pasitikėjimo savimi ir persilaužiau. Rekomenduoju daugiau laiko leisti su mylimais žmonėmis, kurie jus priima tokias, kokios esate, eiti pasivaikščioti, kvėpuoti grynu oru ir pabūti su savo mintimis. Pajutusios vidinę harmoniją spinduliuosite gėriu ir šiluma, kuri traukia vaikinus lyg magnetas.


Austin Butler. AOP nuotrauka


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis