Požymiai, kad vaikino meilė tau blėsta

Santykių pradžioje net neabejoji, kad tavo išrinktasis visas mintis ir dėmesį skiria tik tau. Tačiau laikui bėgant suvoki, kad tu - ne vienintelė jo gyvenime.

Neapsirik, apie neištikimybę nekalbėsime. Galvoje turim keturias iš pirmo žvilgsnio nekaltas meiles, be kurių tavo mylimasis negali, o tave jos veda iš proto.

Meilė darbui

„Ir kaip jis viską suspėja?" - dar prieš kelis mėnesius tokia mintis sukosi galvoje. Tavo naujas vaikinas turi mylimą madingą darbą, studijuoja dieniniame skyriuje ir jam puikiai sekasi viską suderinti. Tačiau ilgainiui pastebėjai, kad miegoti jis eina trečią ryto, o apie romantiškus pasimatymus jau seniai pamiršai.

Ramybė: išsiaiškink, kodėl jis visą savo laiką skiria darbams. Gal jam sesija arba turi užbaigti rimtą projektą? Pasistenk suprasti, juk tai - laikina.

Pavojus: jei vaikinas pasidarė itin irzlus ir bet koks tavo poelgis ar komentaras apie jo veiklą sukelia barnių laviną, pabandyk ramiai išsakyti, kas tave neramina. Jei jis neklausydamas kartos, kad turi daug darbo - pabūkit atskirai.

Meilė draugams

Parodyk vaikiną, kuris bent kartą per dieną nepaminėtų, ką veikė jo draugai. Vaikinams svarbu turėti bendraminčių „gaują“, kurie jį palaiko, supranta ir juokiasi iš lėkštų jo juokelių.

Ramybė: draugų turėti būtina, todėl džiaukis, kad tavo vaikinas sugeba bendrauti ir yra patikimas. Tiesa, neužmiršk jam priminti, kad tau įdomus jo gyvenimas, o ne jo draugų nuotykiai.
Pavojus: jeigu vaikinas nenustodamas pasakoja apie savo draugus ir kas antrą vakarą leidžia jų draugijoje, o ne su tavimi, metas susirūpinti. Pabandyk jam tai paaiškinti, o jei neklausys, ir tu eik susitikti su draugais, o ne su juo. Jei tai nepadės - palik jį draugams, tegul džiaugiasi.

Meilė šeimai

Apie vaikiną gali daug pasakyti iš jo elgesio su savo mama. Jeigu santykiai šilti, tavo mylimasis atviras ir pagarbus savo mamai, turėtum džiaugtis radusi džentelmeną. Tačiau kartais ribą vaikinai smarkiai peržengia ir mamytes įsileidžia ne tik balandėlių virti, bet ir gyvenimą reguliuoti.

Ramybė: šeima - viena didžiausių vertybių. Su ja tavo mylimasis praleido visą savo gyvenimą, todėl nesitikėk, kad tau įžengus į jo gyvenimą jis užmirš savo tėvus ir matys tik tave. Juk ir tu su savo šeima bendrauji, todėl nekelk scenų dėl niekų.
Pavojus: jeigu mylimojo tėvai mėgsta nepranešę „tiesiog užsukti“ į svečius ir akylai stebėti kiekvieną tavo judesį, tikriausiai meilė šeimai ima viršų. Jeigu apie tai pasakius vaikinui jis nesureaguos, pasikviesk savo tėvus, kai jis mažiausiai tikėsis. Linkim, kad ši nekalta pamoka padėtų.

Meilė hobiams

Sporto klubas vakare, slidinėjimas šeštadienį, stalo žaidimai sekmadienį, o kur dar mėgėjiškas krepšinis ir kitos tavo mylimojo veiklos. Smagu būti šalia aktyvaus jaunuolio, tačiau kada reikėtų jį pristabdyti?

Ramybė: jeigu vaikinas dievina sportą, paprašyk, kad sugalvotų ir tau veiklos. Galbūt kartu galit eiti į sporto klubą? Tai nušausi du zuikius, o vaikinas pamatys, kad ne su namisėda susidėjo. Svarbiausia - gudrus kompromisas.

Pavojus: jeigu vakaras su tavimi suplanuotas tik po visų čempionatų ir kelionių, metas susimąstyti, kam tau tokio vaikino, egzistuojančio tik telefono adresų knygelėje...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis