Žvėrių mada: išskirtinė „Panelės“ fotosesija zoologijos sode(FOTO)

Ruošiant „Panelės“ žurnalo mados puslapius, Kauno zoologijos sodas vienai dienai virto milžiniška fotostudija, kurioje dirbo makiažo ir stiliaus meistrai, pozavo manekenės, žmogaus ir gyvūnų draugystę fiksavo garsusis fotografas Algis Kriščiūnas.

Dešimtys gauruotų, raguotų ar žvynuotų zoologijos sodo gyventojų tapo manekenais, iš jų geriausiai pozavę pakliuvo į Panelės žurnalo puslapius. Kurie?

FOTOGENIŠKIAUSIŲ GYVŪNŲ TOP 7 PAGAL „PANELĘ“

Kupranugariukas Fokusas su džiaugsmu demonstravo suveltą kuodą ir galingąją kuprą, prisigaudęs prie turkio spalvos drabužias ir makiažu apsiginklavusių manekenių. Gal šie atspalviai jam priminė sapną apie smaragdinę jūrą?

Lamų porelė Pilypas ir Sofi zoologijos sode pagarsėję kaip be galo mėgstantys bučiuotis. Prie jų gauruotų kailiukų taip ir norėjosi prisiglausti...

Nors manekenės pradžioje labai bijojo paimti į rankas dryžuotus ir taškuotus kukurūzinius žalčius, vėliau pačios nustebo, kokie jie paklusnūs. Be to, itin gražūs - ryškiomis spalvomis papildė modelių aprangos ansamblį geriau nei kiti aksesuarai.

Kapucinas Muntis negalėjo atsitraukti nuo geltono modelio paltuko. Juk tokios pat spalvos ir bananai. Vaisiai, dėl kurių bet kuri beždžionėlė perplauktų devynias jūras.

Barzdotoji agama ramiai ilsėjosi ant delno, protarpiais pritariamai pamirksėdama akutėmis. Tikriausiai žnojo, kad jos smėlio spalvos kūnas idealiai dera prie margos manekenės suknelės.

Kupranugarė Maša per parą sušlamsčianti 37kg maisto irgi tapo manekene. Akivaizdu – perkarę modeliai jau senai nebemadingi. Ir gerai!

Mieloji asiliukė Tolia ir jos jaunikis Rūkas pozavo taip išdidžiai ir kantriai, lyg mokėtų skaityti „Panelę“ ir planuotų šimtą žurnalo egzempliorių išsiųsti giminaičiams. Prie jų puikiai derėjo golfais pasidabinusios manekenės, tvirtai laikiusios ilgaausius už pavadėlių.

Daugiau apie fotosesiją zoologijos sode skaityk sausio „Panelės“ žurnale.

Stilius Gerdos Liudvinavičūtės. Nuotraukos Algio Kriščiūno. Makiažas Gintarės Gustainytės. Plaukai Tarvilės Nemaravičiūtės. Modeliai Monika („Rūta Model Management“), Akvilina ir Eglė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis