Smūgis merginai: nusiskusk ūsus, tuomet draugausim!

Merginos iš prigimties linkusios ieškoti savo trūkumų ir būdų juos patobulinti ar užmaskuoti. Tačiau viena, kai savo trūkumą matai pati, o visai kas kita, kai į skaudžiausią vietą pabrėždamas trūkumą kerta patinkantis vaikinas...

Į panele.lt redakciją atkeliavo 18-metės Monikos laiškas. Jame mergina guodėsi, kad labai išgyvena dėl ūsiukų, dėl jų negali susirasti vaikino, o aplinkiniai dažnai dėl šio merginos trūkumo laido skaudžias replikas.

„Nebežinau, ką daryti. Bijau net užkalbinti patikusį vaikiną, nes turiu ganėtinai ryškius ūselius. Sakysit, anokia čia bėda, šiais laikais yra įvairiausių depiliacijos priemonių. Tačiau man nepasisekė dvigubai: turiu ne tik tamsius ūselius, bet ir itin jautrią veido odą, todėl po depiliacijos vašku mane labai beria, o tinkamo depiliacinio kremo niekaip negaliu rasti. Bandau ūselius maskuoti, tačiau nelabai pavyksta, štai vienas vaikinas neseniai man pasakė, kad nusiskusčiau ūsus, o tada ieškočiau pažinčių...“, - savo laiške atviravo Monika.

Ūseliai - dažna tamsiaplaukių merginų problema, Monika tikrai nėra vienintelė pasaulyje mergina, turinti aiškiai matomus ūselius. Merginos šalina ūselius vašku, depiliaciniais kremais ar specialiomis šviesinimo priemonėmis, todėl kad ir kokia jautri bebūtų oda, su šia problema įmanoma susitvarkyt.

Tačiau norint pašalinti ar išblukinti plaukelius virš viršutinės lūpos, derėtų kreiptis į kosmetologą. Būtent dėl šios priežasties Moniką ir beria, ji, tikriausiai, renkasi sau netinkamas šalinimo priemones ir sudirgina odą. Su plaukų, o ypač veido, šalinimu nederėtų eksperimentuoti, nes klaidos ir sudirginta oda gali palikti pėdsakų visam gyvenimui, plaukeliai gali ataugti vešlesni, o oda pasidaryti grubi. Daugiau apie ūselių šalinimą rasi ČIA.

Kartais ūselių spalva tampa ryškesnė brendimo laikotarpiu, o laikui bėgant jie darosi vis blakesni. O tokias replikas, kokias girdi Monika, laido tik nesubrendę ir patys daugybę kompleksų turintys vaikinai. Kam toks vaikinas, jei iš visų gerų ir gražių tavo bruožų jis temato vieną mažytį trūkumą?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis