Meilė: naujasis Selenos Gomez vaikinas - Justino Bieberio kopija(FOTO)

Vos prieš keletą savaičių Selena Gomez mėgavosi savo buvusio mylimojo Justino Bieberio dėmesiu, o štai šiąnakt užsienio žiniasklaidoje pasipylė žinutės, kad Selenos gyvenime atsirado nauja meilė.

Panelė Gomez akivaizdžiai turi potraukį itin jauniems vaikinams: Justinui Bieberiui buvo vos 17, kai karštoji porelė pradėjo romaną, lygiai tiek pat metų yra ir naujajam Selenos vaikinui, Justino Bieberio kopija dažnai tituluojam dainininkui Austinui Mahone.

Austin Mahone
Austin Mahone
Vida Press

Austinas, kaip ir Justinas, yra „YouTube“ sensacija, abu dainininkai buvo pastebėti savo prodiuserių būtent „YouTube“, kur ir sulaukė milžiniško dėmesio.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Porelė susipažino geros Selenos draugės atlikėjos Taylor Swift dėka, nes Austinas „apšildė“ Taylor pasirodymus jos koncertinio turo metu. Tačiau kol kas Selena apie naująjį mylimąjį kalbėti vengia, nes po to, kai buvo paviešintos vulgarios Justino žinutės jai, jaunoji atlikėja nebenori jokio žiniasklaidos dėmesio. Tuo labiau, kad nuolat problemų turintis Justinas vis dar siejamas su ja, nors porelė oficialiai išsiskyrė prieš metus.

Pirmą kartą naujoji porelė buvo pastebėta kartu besilinksminantys viename vakarėlyje, iš kurio išvyko tuo pačiu automobiliu.

Kaip manote, ar ilgam Selena pasiliks su naująja simpatija?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis