Sparčiai populiarėjanti aktorė nebijo demonstruoti plaukuotų rankų(FOTO)

Žvaigždės ant raudonojo kilimo atrodo stulbinančiai: dizainerių apdarai, nepriekaištingi makiažai ir šukuosenos, prabangiausi papuošalai... Tačiau kartais žvaigždės nusprendžia nepaisyti griežtų grožio standartų ir „užmiršta“ depiliaciją.

Sparčiai populiarėjanti jaunoji aktorė Sarah Hyland filmo „Vampire Academy“ premjeroje vilkėjo suknelę be rankovių, kuri atskleidė tamsiais plaukeliais apaugusias aktorės rankas. Daugelis merginų tokius plaukelius turi, tačiau daugelis jų šalina rankų plaukelius depiliacija arba šviesina juos specialiais kremais.

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Ar rankų plaukeliai - tikrai tabu? Sunkiai surastume kojų nedepiliuojančią merginą, o koks požiūris vyrauja kalbant apie rankų plaukelius? Ar tokie plaukeliai - nieko ypatingo ir merginos jų nedepiliuoja? O gal parodyti plaukuotas rankas - neatleistina? Ką manai tu?

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press


Atsakyk į apačioje esančius klausimus ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 6 mėnesiams! Atsakymų lauksime iki vasario 28 dienos, nugalėtoją skelbsime rubrikoje „Konkursų laimėtojai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis